Na forum poświęconym twórczości Johna Williamsa pojawił się dziś bardzo ciekawy przeciek na temat ścieżki dźwiękowej 2. sezonu serialu The Mandalorian. Może on jednak oznaczać spoilery, enigmatyczne i oparte na domysłach, ale jednak spoilery.

Tytuły utworów z 2. części sezonu

Wspomniany przeciek zdradził nam tytuły wszystkich utworów, które wejdą w skład soundtracku drugiej części 2. sezonu Mandalorianina.

Oto one:

Capture the Flag
Ahsoka Lives
Activated
A Mandalorian and a Jedi
The Sword
A Friend
Open the Door
The Seeing Stone
Rest in Peace
The Sorcerer
Brown Eyes
The Story
Troopers
Come with Me
The Armor
Invaders on Their Land

Oczywiście większość tytułów nie budzi emocji i doskonale wiemy, w których odcinkach i scenach się pojawiły, o tyle kilka z nich generuje sporo domysłów i zdradzać może, co zobaczymy w finale sezonu.

Mowa tutaj przede wszystkim i dwóch tytułach. Pierwsze z nich to The Sorcerer (Czarownik). Pamiętamy, że w ten sposób Zbrojmistrzyni określała Jedi. Oczywiście mogłoby chodzić o Ahsokę (choć technicznie nie jest ona Jedi), jednak tutaj użyto rodzaju męskiego. Czyżby zatem wezwanie Grogu zostało usłyszane i w nadchodzącym odcinku odpowie na nie Jedi? Nie mielibyśmy nic przeciwko.

Jeszcze bardziej znamienny jest tytuł Rest in Peace (Spoczywaj w pokoju), który może oznaczać, że w finale zobaczymy śmierć któregoś z bohaterów.

Myślicie, że faktycznie tak się stanie, a jeśli nasze domysły okażą się trafne, kim będzie „Czarownik”, a kto spocznie w pokoju?

Reakcje, recenzje i więcej

Zachęcamy też do recenzji wszystkich odcinków, reakcji na nich oraz innych doniesień:

Źródło: link.