Wojtek Wiśniewski

Wojtek Wiśniewski

Redaktor naczelny

Starzejący się coraz bardziej osobnik płci męskiej w stopniu redaktora naczelnego. Miłośnik komiksów, dobrego jedzenia i mocnego rocka. Kiedyś obejrzał Gwiezdne Walki (czy jakoś tak), a że jest nałogowym grafomanem, to teraz o tym cały czas coś pisze. A sam o sobie mówi: „Pomimo posiadania brody (prawie zawsze), jazdy na rowerze i całkiem wprawnego obracania siekierą, nie jestę hipsterę!”

Mateusz Wojdała

Mateusz Wojdała

REDaktor

Jestem fanem Gwiezdnych Wojen odkąd w wieku sześciu lat obejrzałem Imperium Kontratakuje. Potem „pochłonięcie” mnie przez to uniwersum to była chwila. A teraz to ja pochłaniam wszystko, co ma związek z SW: od gier, przez komiksy, aż po same książki. Ale co tu dużo mówić, Imperium rządzi, nie tylko Sithów, ale i Galaktyczne, zresztą znak tego drugiego mam wytatuowany na lewej ręce.

Kontakt: buc [małpa] starwars.pl

 KACPER TEKIELA

KACPER TEKIELA

REDaktor

Fan Gwiezdnych Wojen od 8 lat. Fan komiksów Star Wars, oraz tych od Marvela. Woli nowy kanon od legend. Czyta dużo książek szczególnie nowy kanon Star Wars jak i legendy. Fotograf amator. Zapalony gracz Need for Speed oraz Battlefronta. Znawca wszelakich blockbusterów.  Najczęściej pisze teksty o tym jak dobry jest każdy komiks, nawet ten który się nikomu nie podoba.

Kontakt: kacper [małpa] starwars.pl

Paweł Płonowski

Paweł Płonowski

Persona

Współzałożyciel serwisu starwars.pl w obecnej formie, a wcześniej Imperial City Online. Pierwszą stronę o Gwiezdnych Wojnach założył w 1997 roku pisząc ją w HTML w notatniku.

Kontakt: franki [małpa] starwars.pl

Filip "fsm" Grabski

Filip "fsm" Grabski

Podcast

Dobry, książkowy rocznik 84. Od wielu lat współautor tekstów dla gry-online.pl i gameplay.pl, współtwórca ekstremalnie popkulturowego podcastu Hammerzeit, współposiadacz kota, zapalony pecetowy gracz, fan gitarowego grania, mąż i geek.

Kontakt: podcast [małpa] starwars.pl

Hubert Hafke

Hubert Hafke

Podcast

Rocznik ’84. Na co dzień robię Internety i wychowuje swojego następcę. Niestrudzenie nagrywam (z tym drugim gościem po prawej) wybitnie popkulturowy podcast Hammerzeit. Od lat śledzę (prawie) wszystko, co ma związek z Gwiezdnymi wojnami. Zbieram komiksy i figurki. A jak wystarczy czasu, chodzę do kina na dobre filmy (zazwyczaj z laserami).

Kontakt: hubert [małpa] starwars.pl

MATEUSZ WASILEWSKI

MATEUSZ WASILEWSKI

Admirał / REDaktor

Planszoholik. Na co dzień tworzę internety, m.in cosplaytime.pl, rzuckoscia.pl czy starwars.pl. Nie pierwszy raz zabieram się za serwis o Gwiezdnych Wojnach. Mam nadzieję, że ostatni.

Kontakt: mateusz.wasilewski[malpa]starwars.pl

PAWEŁ "GRZYB" DROŻDŻ

PAWEŁ "GRZYB" DROŻDŻ

Jedi

Szczęśliwy mąż i ojciec. Programista z wykształcenia, aktor i cosplayer z zamiłowania. Fan Star Wars od urodzenia, co sobie dopiero uświadomił kiedy pierwszy raz obejrzał klasyczną trylogię w Edycji Specjalnej w 1997 roku. Kolekcjoner starwarsowych gadżetów zakochany w R2-D2 i mieczach świetlnych.

Urodzony w Pile, sercem Gdańszczanin, zamieszkały w Poznaniu. Pyrkonowy gżdacz.

Kontakt: jedi.grzyb [małpa] starwars.pl

Join us!

Jeśli znasz się na Gwiezdnych Wojnach i chciałbyś pomóc w tworzeniu konkretnego działu lub otworzyć swój autorski projekt, nie krępuj się i wyślij do nas maila. Opisz w nim swój pomysł na współpracę.