Okazuje się, że najnowszy odcinek Mandalorianina przyniósł nie tyko powrót wiadomo kogo w roli wiadomo kogo. Do odległej galaktyki powróciła także Janina Gavankar, która w odcinku The Heiress miała mini kameo.

Janina Gavankar w The Mandalorian

Aczkolwiek jeśli zastanawiacie się teraz, jak mogliście przegapić pojawienie się Iden Versio, uspokajamy was, nie przegapiliście. Okazuje się bowiem, że aktorka, która była ozdobą gry Battlefront II, tym razem pełniła zgoła inną rolę.

Otóż pomagała ona sterować maską Mon Kalamari, który podjął się naprawy Brzeszczota, po tym, gdy ten „wylądował” na planecie Trask. Dokładniej rzecz biorąc aktorska sterowała nozdrzami obcego. A wszystko to za sprawą jej dobrego znajomego, Frank Ippolito, który jest jednym z artystów odpowiedzialnych za efekty specjalne w serialu.

Aktorka opowiedziała też, że jej pojawienie się na planie wywołało niemałą konsternację, szczególnie wśród osób, które ją rozpoznały, w tym u samego Dave Filoni. Początkowo nikt bowiem nie wiedział, w jakim celu Janina Gavankar pojawiła się na planie.

Aż szkoda, że nie oznaczało to powrotu Iden Versio, bo choć fabularnie miałoby to niewiele sensu, bohaterka Battlefronta II jest jedną z tych postaci, które bardzo chętnie zobaczylibyśmy w wersji aktorskiej.

Recenzje, reakcje i więcej

Zachęcamy też do recenzji wszystkich odcinków, reakcji na nich oraz innych doniesień:

Źródło: link.