Select Page

Site Disclaimer

Away put your lawyers, we mean you no harm…

This site is not endorsed by Disney, Lucasfilm Ltd. or Twentieth Century Fox and is intended for entertainment and information purposes only.

The official Star Wars site can be found at www.starwars.com.

Star Wars, the Star Wars logo, all names and pictures of Star Wars characters, vehicles and any other Star Wars related items are registered trademarks and/or copyrights of Lucasfilm Ltd., or their respective trademark and copyright holders.

All original content of this site, both graphical and textual, is the intellectual property of respective authors, unless otherwise noted.

Najnowsze w serwisie:

„Ostatni rozkaz” od Uroborosa | KONKURS

„Ostatni rozkaz” od Uroborosa | KONKURS

Po dłuższej przerwie znów wracamy z konkursem. A jako że nie tak dawno swego zwieńczenia doczekała się przygotowana przez wydawnictwo Uroboros reedycja słynnej Trylogii Thrawa, to zapewne już domyślacie się, co będzie do wygrania. 3x powieść Ostatni rozkaz JAK ZDOBYĆ...

Nowe szaty Imperatora | „The Rise of Skywalker”

Nowe szaty Imperatora | „The Rise of Skywalker”

Mamy kolejne przecieki na temat fabuły Skywalker. Odrodzenie pochodzące od Jedi Paxis na Reddicie oraz klasycznie już, z portalu MakingStarWars.net. Przecieków na temat fabuły jest tak dużo, że postanowiliśmy skupić się na razie tylko na tych, które dotyczą Sheeva...

Do premiery Rogue One pozostało...

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Nadchodzące premiery