Tak jak można się było spodziewać, zaczyna pojawiać się coraz więcej informacji na temat aktorskiego serialu w uniwersum Star Wars, który powstaje pod okiem Jona Favreau. Parę dni temu były to zdjęcia z planu powstającego w Kalifornii, a dziś (właściwie to wczoraj) pojawiły się plotki na temat obsady głównej roli.

Pedro Pascal w serialu Star Wars?

Według portalu MakingStarWars.net, znany z seriali Gra o tron (Oberyn Martell) oraz Narcos (Javier Pena) Pedro Pascal miałby być centralną postacią produkcji, która odpowiadać ma o odbudowywaniu Mandalory po zakończeniu galaktycznej wojny domowej.

Być może to jedynie moja opinia, ale uważam, że Pedro Pascal świetnie pasuje na Mandalorianina i mam nadzieję, że plotka ta szybko znajdzie potwierdzenie w oficjalnym komunikacie.

Z Westeros do Odległej Galaktyki

Jeśli faktycznie Pedro dołączy do obsady, będzie on kolejnym aktorem, który z Gry o tron trafia do uniwersum Gwiezdnych Wojen. Najgłośniejsze nazwiska, to oczywiście Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu/Kapitan Phasma) oraz Emilia Clarke (Daenerys Targaryen/Qi’ra), ale warto wymienić też Maxa von Sydowa (Trójoka Wrona/Lor San Tekka) czy Jessicę Henwick (Nymeria Sand/Jessica Pava), a i na tym nie koniec.

Swoją droga, którego aktora lub aktorkę z Gry o tron chętnie zobaczylibyście jeszcze w filmach lub serialach spod znaku Star Wars?

WIĘCEJ O SERIALU AKTORSKIM

A tutaj inne doniesienia na temat serialu aktorskiego:

Źródło: link.