Odkąd Mitth’raw’nuruodo powrócił do kanonu, każdy bez mała fan liczył po cichu, że słynnego Chissa zobaczymy w aktorskiej wersji. Po sukcesie 1. sezonu The Mandalorian, stało się to bardzo prawdopodobne, a po było już tylko kwestią czasu.

Niedawne doniesienia potwierdziły to, co było niemal oczywiste, a mianowicie, że fabularną osią serialu Ahsoka będą poszukiwania Wielkiego Admirała Thrawna. Jednak pytanie, kto będzie go grał pozostawało bez odpowiedzi.

Lars Millelsen jako Thrawn

I tutaj dochodzimy do ostatnich doniesień portalu Small Screen, który powołując się na źródła zbliżone do Lucasfilm donosi, że w rolę Thrawna wcieli się Lars Mikkelsen.

Duński aktor, brat Madsa, czyli Galena Erso z Łotra 1, od początku był wyborem dość prawdopodobnym, a to z uwagi na fakt, że użyczał on głosu Thrawnowi w serialu Rebelianci. Larsa Mikkelsena pamiętać też można roli Charlesa Augustusa Magnussena, przeciwnik samego Sherlocka Holmesa w serialu BBC, czy też rosyjskiego prezydenta Viktora Petrova w netflixowskim Domu z kart.

A wracając do Thrawna, to kanonicznie wielki admirał zniknął wraz ze swoim okrętem flagowym z Ezrą Bridgerem na pokładzie pod sam koniec Rebeliantów. I zapewne właśnie dlatego Ahsoka próbuję zlokalizować Chissa, dowiem dotarcie do niego może być jedynym sposobem na odnalezienie młodego Jedi.

Myślicie, że wybór Larsa Mikkelsena byłby słuszny? A może wolelibyście zobaczyć w tej roli kogoś innego?

Należy też pamiętać, że źródło doniesień, czyli portal Small Screen nie był do tej pory znany z doniesień na temat Gwiezdnych Wojen, trzeba więc podchodzić do ich rewelacji ze sporym dystansem.

Więcej o serialu Ahsoka

A oto inne doniesienia o serialowej Ahsoce:

Źródło: link.