Kiedy jeszcze przed premierą 1. sezonu The Mandalorin pojawiła się informacja o udziale w produkcji Ming-Na Wen (Street Fighter, Agenci TARCZY, Mulan), wielu fanów miało nadzieję że jej postać, Fennec Shand, odegra w historii znaczącą rolę. Jak doskonale wiemy tak się nie stało, a Fennec zniknęła niemal tak szybko, jak się pojawiła. Tym niemniej zakończenie odcinka z jej udziałem dawało nadzieję, że wątek postaci jeszcze powróci.

Teraz mamy nowe informacje w tym temacie, aczkolwiek ostrzegamy przed potencjalnymi spoilerami.

Los Fennec Shand

Okazuje się, że postać odgrywana przez Ming-Na Wen nie jest tak martwa, jak mogliśmy myśleć. Co więcej, wygląda na to, że zobaczymy ją w 2. sezonie Mandalorianina.

Rewelacji takich dostarczyła najnowsza audycja Rebel Force Radio, w której gościem był James Arnold Taylor, autor głosowy wcielający się między innymi w Obi-Wana. Opowiadał on o tym, jak wspólnie z Samem Witwerem odwiedzili plan serialu i byli świadkami kręcenia wspólnej sceny Giny Carano i Ming-Na Wen. Aktor wspomniał o tym jakby mimochodem i mógł nawet nie być świadom, że zdradził tym samym dość spory spoiler.

Recenzje, reakcje i więcej

Zachęcamy też do recenzji wszystkich odcinków, reakcji na nich oraz innych doniesień:

Źródło: link.