Wydawnictwo Egmont zapowiedziało kolejny numer serii Star Wars Komiks, a w nim kontynuacja przygód doktor Aphry. Na wydawnictwo złoży się historia zatytułowana Gigantyczny zysk (Doctor Aphra and the Enormous Profit), a także krótka historia o Czarnym Krrrsantanie oraz szort o Vaderze.

STAR WARS KOMIKS 2/2019

 

W drugim tomie w 2019 roku znajdzie się kontynuacja historii doktor Aphry – zdeprawowanej archeolożki i dawnej pomagierki Dartha Vadera – zatytułowana Gigantyczny zysk. Aphra, dla której w życiu liczą się przede wszystkim pieniądze, obmyśla nowy plan, na którym można zarobić krocie. Problem w tym, że plan zakłada otoczenie się największymi złoczyńcami w galaktyce… Zawartość tomu uzupełnia 30-stronicowa historia poświęcona towarzyszowi Aphry, Wookieemu Czarnemu Krrsantanowi, oraz komiksowy szort o Vaderze.

Na stronie Egmontu pojawiły się także szczegóły wydania:

Wydanie: 2019
Seria/cykl: STAR WARS KOMIKS
Scenarzysta: Charles Soule
Ilustrator: Giuseppe Camuncoli
Tłumacz: Jacek Drewnowski
Typ oprawy: miękka
Data premiery: 26.04.2019

Tyle tylko, że w kwestii scenarzysty i ilustratora podano błędne informacje, bowiem historię Gigantyczny zysk tworzyli odpowiednio Kieron Gillen oraz Kev Walker.

Planujecie zakup komiksu? Na stronie internetowej księgarni Egmont prowadzona jest przedsprzedaż za jedyne 15,99 zł, a oficjalna premiera już 26 kwietnia!

RECENZJE

Na naszej stronie znajdziecie opinie o wszystkich numerach, które składają się na historię Gigantyczny zysk:

Oraz poprzednich numerów Star Wars Komiks:

RECENZJA KOMIKSU – STAR WARS KOMIKS 2/2015
RECENZJA KOMIKSU – STAR WARS KOMIKS 1/2016
RECENZJA KOMIKSU – STAR WARS KOMIKS 2/2016
RECENZJA KOMIKSU – STAR WARS KOMIKS 3/2016
RECENZJA KOMIKSU – STAR WARS KOMIKS 4/2016
RECENZJA KOMIKSU – STAR WARS KOMIKS 5/2016
RECENZJA KOMIKSU – STAR WARS KOMIKS 6/2016
RECENZJA KOMIKSU – STAR WARS KOMIKS 1/2017 

RECENZJA KOMIKSU – STAR WARS KOMIKS 2/2017
RECENZJA KOMIKSU – STAR WARS KOMIKS 3/2017
RECENZJA KOMIKSU – STAR WARS KOMIKS 4/2017

STAR WARS KOMIKS

STAR WARS KOMIKS wydawnictwa Egmont to seria kanonicznych historii dla miłośników komiksu i fanów Star Wars. Co dwa miesiące gruby magazyn z najnowszymi komiksami Star Wars, wydawanymi od 2015 roku przez wydawnictwo Marvel Comics. W każdym numerze są prezentowane zamknięte opowieści komiksowe. Za doskonałe tłumaczenie komiksów z oryginału odpowiada Jacek Drewnowski.

Źródło: link.