Z przyjemnością informujemy, że pierwszy serial aktorski w uniwersum Star Wars przypadł do gustu nie tylko fanom. Docenili go także krytyce, co przełożyło się na aż 15 nominacji do nagród Emmy.

Mandalorianin nominowany do Emmy 2020 w 15 kategoriach

Serial o przygodach Dina Djarina nominowany został między innymi w najważniejszej kategorii – Najlepszego serialu dramatycznego. Nominacji doczekał się także Giancarlo Esposito za Najlepszy występ gościnny, Ludwig Göransson za Najlepszą muzykę, czy Taika Waititi za Najlepszą rolę głosową. Serial powalczy też między innymi o statuetkę za Najlepsze kostiumy czy Najlepsze efekty specjalne.

Ceremonia wręczenie nagród odbędzie się 20 września (w nocy 21 września polskiego czasu), także wtedy kciuki trzymać będziemy najmocniej.

A tymczasem wracamy do niecierpliwego oczekiwania na zwiastun 2. sezonu.

The Mandalorian

Przypomnijmy, że w 2. sezonie do Pedro Pascala (Din Djarin), Giny Carano (Cara Dune), Carla Weathersa (Greef Karga) i Giancarlo Esposito (Moff Gideon), dołączą Michael Biehn, Rosario Dawson (Ahsoka Tano), Temuera Morrison (Boba Fett) i Katee Sackhoff (Bo-Katan Kryze), a plotki mówiły także o Chloe Bennet i Sashy Banks (ta łączona była ostatnio z rola Sabine Wren).

Więcej o 2. sezonie The Mandalorian

A tutaj znajdziecie więcej informacji o nadchodzących sezonach:

Źródło: link.