Po niedawnej nawałnicy sensacyjnych doniesień związanych z 2. sezonem serialu The Mandalorian, temat dziwnie przycichł. Z tym większą radością powitaliśmy doniesienia portalu starwarsnewsnet.com, na temat roli, jaką w serialu odegra Ahsoka Tano.

Portal nie ujawnił żadnych istotnych szczegółów dotyczących fabuły, tym niemniej ostrzegamy przed potencjalnymi, niewielkimi spoilerami.

Szczegóły roli Ahsoki Tano

Dostarczone przez portal informacje dotyczą kilku aspektów pierwszego aktorskiego występu Ahsoki.

Wygląd Ahsoki Tano

Po pierwsze jej wygląd. Ma on ponoć być znacznie bliższy temu, co zobaczyliśmy na zakończenie Wojen klonów, niż to, co pamiętamy z Rebeliantów. Innymi słowy, zamiast śnieżnobiała, jej szata z kapturem będzie ciemno-szara i choć pod owym kapturem będzie się początkowo ukrywać, z pewnością w końcu zobaczymy Ahsokę w pełnej okazałości z jej charakterystycznymi lekku.

Miecz świetlny Ahsoki

Jeśli były kiedykolwiek jakieś wątpliwości co do tego,czy Ahsoka będzie używać w The Mandaloian miecza świetlnego, portal starwarsnewsnt.com je rozwiewa – owszem, będzie! Ale co ciekawe ich źródła wspominały tylko o jednym mieczu, do tego niebieskim, a pamiętamy, że w Rebeliantach Ahsoka posługiwała się dwoma mieczami o białych ostrzach. Czyżby Togrutanka znów zwróciła się w stronę nauk Jedi? Być może, ale na ten moment to zaledwie jedna z teorii.

Rola Ahsoki

Rola Ahsoki w 2. sezonie The Mandalorian nie będzie zbyt duża, ale ma być znacząca. Nie pojawi się tam ona tylko po to, by być biernym świadkiem toczących się wydarzeń, ale ma wziąć w nich czynny udział.

Źródła portalu porównały jej występ do tego, co widzieliśmy w wykonaniu Luke’a na zakończenie Ostatniego Jedi, kiedy postanowił samotnie stawić czoło całej potędze Najwyższego Porządku. Aczkolwiek ona nie będzie zaledwie projekcją Mocy, a i jej przeciwnicy będą nieco inny.

Tak czy inaczej szykuje się naprawdę świetna zabawa i aktorski debiut, który naszym zdaniem, z powodzeniem otworzy Ahsoce drogę to jej własnego serialu.

The Mandalorian

Przypomnijmy, że w 2. sezonie do Pedro Pascala (Din Djarin), Giny Carano (Cara Dune), Carla Weathersa (Greef Karga) i Giancarlo Esposito (Moff Gideon), dołączą Michael Biehn, Rosario Dawson (Ahsoka Tano), Temuera Morrison (Boba Fett) i Katee Sackhoff (Bo-Katan Kryze), a plotki mówiły także o Chloe Bennet i Sashy Banks (ta łączona była ostatnio z rola Sabine Wren).

Więcej o 2. sezonie The Mandalorian

A tutaj znajdziecie więcej informacji o nadchodzących sezonach:

Źródło: link.