Jeśli gościnne występy Ahsoki, Boby Fetta, Reksa czy Sabine w 2. sezonie The Mandalorian to dla was mało, mamy dla was dobrą wiadomość. Portal Slashfilm donosi, że w serialu pojawi się także inna znana postać.

Katee Sackhoff jako Bo-Katan Kryze

Mowa tutaj o Bo-Katan Kryze, w której aktorską wersje także wcieli się Katee Sackhoff. Także, bowiem aktorka użyczało już tej postaci głosu zarówno w Wojnach klonów, jak i Rebeliantach.

O ile jednak wymienione wcześniej postaci w serialu pojawią się raczej na krótko, o tyle Bo-Katan ma szansę na występ nieco dłuży. A nawet jeśli nie, to jej udział może okazać się istotniejszy dla samej fabuły. A to oczywiście za sprawą Mrocznego Miecza, wszak zanim zobaczyliśmy go w posiadaniu moffa Gideona, ostatnią jego posiadaczką była właśnie Bo-Katan. Możemy mieć zatem nadzieję, że poznamy wydarzenia, które doprowadziły do zmiany jego właściciela, a przy okazji dowiemy się więcej o czystce Mandalory, czy nocy tysiąca łez.

Cieszy też oczywiście, że w rolę mandaloriańskiej wojowniczki i przywódczyni wcieli się właśnie Katee Sackhoff, bo trzeba przyznać, że wizualnie także świetnie pasuje do tej roli.

2. sezon bez opóźnień

A skoro już o dobrych wiadomościach mowa, to warto wspomnieć, iż niedawno CEO Disney’a, Bob Chapek, uspokoił fanów zapowiadając, że 2. sezon The Mandalorian zadebiutuje bez opóźnień, czyli tak, jak było to pierwotnie zapowiadane, w październiku bieżącego roku.

WIĘCEJ O 2. (I NIE TYLKO) SEZONIE THE MANDALORIAN

A tutaj znajdziecie więcej informacji o nadchodzących sezonach:

Źródło: link.