Obecnie na zdecydowanym topie jest rozpoczęty niedawno, 7. sezon Wojen Klonów, jednak ani się obejrzymy, a znów żyć będziemy przede wszystkim doniesieniami na temat Mandalorianina. Tym bardziej, że po tym, co ostatnio zdradził Giancarlo Esposito, w 2. sezonie zdecydowanie będzie na co czekać.

Miecze świetlne w The Mandalorian

Podczas Fan Expo w Vancouver, aktor wcielający się w serialu w Moffa Gideona powiedział kilka ciekawych rzeczy na temat nadchodzącego jesienią 2. sezonu.

Najciekawsza z nich dotyczyła mieczy świetlnych. Zdradził on, że czeka nas epicka, a także bardzo istotna dla fabuły walka na miecze świetlne. Można się domyślić, że jednym z nich będzie słynny Mroczny Miecz (Darksaber), który pod koniec 1. sezonu zobaczyliśmy właśnie w rękach Gideona. Ale z jakim mieczem się on skrzyżuje i kto będzie go dzierżył? Na razie pozostaje to niezwykle intrygującą tajemnicą.

Giancarlo Esposito zasugerował też delikatnie, że jego postać może nie być do szpiku kości zła i być może doczeka się on, jeśli nie odkupienia, to być może jego działania i motywy zobaczymy w nieco innym świetle, przez co nie będą już one tak jednoznaczne.

Tak czy inaczej zapowiada się, że Moff Gideon będzie bardzo ważnym elementem 2. sezonu Mandalorianina, który już teraz zapowiada się bardzo, ale to bardzo ciekawie.

WIĘCEJ O 2. SEZONIE THE MANDALORIAN

A tutaj znajdziecie więcej informacji o nadchodzącym sezonie:

Źródło: link.