Cóż za wiadomość! Portal Slashfilm podał właśnie informację, która byłaby spełnieniem marzeń wielu fanów.

Rosario Dawson jako Ahsoka

Portal donosi, że według dwóch niezależnych i wiarygodnych informatorów, w 2. sezonie serialu The Mandalorian pojawi się Rosario Dawson. Co więcej, wcieli się ona w postać ulubienicy fanów, gwiazdy seriali animowanych Wojny Klonów i Rebelianci, Ahsoki Tano! Tym samym spełnią się marzenia fanów, bowiem casting amerykańskiej aktorki byłby inicjatywą „oddolną”, którą zapoczątkowała fanowska petycja oraz dialog za pośrednictwem social mediów, w którym to Rosario Dawson potwierdziła, że z wielką chęcią wcieliłaby się w byłą padawankę Anakina.

Ale czy dla Ahsoki jest miejsce wśród przygód Dina Djarina? Na pierwszy rzut oka wydawać może się, że nie za bardzo. Ale jeśli przypomnimy sobie, że po raz ostatni Ahsokę widzieliśmy w towarzystwie Sabine Wren, członkini domu Vizsla (do którego należy klan Wren) i jednej z ostatnich osób, która dzierżyła Mroczny miecz, wszystko zaczyna nabierać sensu.

Oczywiście należy pamiętać, że doniesienia wciąż pozostają w sferze plotek. Z drugiej strony Slashfilm jest źródłem całkiem rzetelnym, a zatem jest szansa, że Ahsokę Tano zobaczymy w wersji aktorskiej. A jeśli tak, to czy oznacza to także pojawienie się Sabine, Ezry, czy nawet Thrawna (losy całej czwórki zdają się być powiązane). Jeśli tak by się stało, to przyćmić by oni mogli nawet Baby Yodę.

A wy jak oceniacie casting Rosario Dawson w roli Ahsoki? W ocenie pomóc mogę te fanowskie grafiki:

WIĘCEJ O 2. SEZONIE THE MANDALORIAN

A tutaj znajdziecie więcej informacji o nadchodzącym sezonie:

 

Źródło: link.