Dawno nie słyszeliśmy już nic nowego o serialowym Cassianie Andorze, dlatego też na poniższą plotkę rzuciliśmy się, niczym Maz na Chewiego. Na swoje usprawiedliwienie mamy także to, iż pochodzi ona od Kessel Run Transmissions, czyli źródła, którego doniesienia całkiem często się sprawdzają. Ale do rzeczy…

Wielki Moff Tarkin w serialu?

Jak już się niewątpliwie domyśliliście, rzecz dotyczy Wielkiego Moffa Wilhuffa Tarkina. Oryginalnie w rolę tę wcielił się świętej pamięci Peter Cushing. Aktorska wersja postaci powróciła jednak w Łotrze 1. Tam wcielił się w niego Guy Henry, którego, dzięki technologii CGI, upodobniono do legendarnego aktora z Nowej Nadziei.

Teraz okazuje się, że Tarkin może powrócić w powstającym serialu o Cassianie Andorze, gdzie wykorzystana może zostać ta sama technologia. Może, ale wcale nie musi. W końcu w Wilhuffa Tarkina wcielał się już po prostu inny aktor. Miało to miejsce w Zemście Sithów, gdzie w kultową postać wcielił się na kilka chwil Wayne Pygram.

Nie wiemy też, czy rola Tarkina w serialu będzie duża (np. głównego antagonisty), czy też będzie to raczej krótkie kameo. Tym niemniej, jeśli plotka się potwierdzi, będziemy bardzo zadowoleni.

Serialowy Cassian Andor

Przypomnijmy, że w serialu powrócą znani z Łotra 1 Diego Luna jako Cassian Andor oraz Alan Tudyk jako K-2SO. Drugi aktorski serial w uniwersum Gwiezdnych Wojen pojawić ma się w roku 2021 oczywiście na platformie Disney+, a my trzymamy kciuki, by do czasu premiery była ona już dostępna w Polsce.

Więcej o serialowym Cassianie

Jeśli podobnie jak my, nie możecie się już doczekać tego serialu, z pewnością zainteresują was także te artykuły:

Źródło: link.