Pojawiły się bardzo ciekawe plotki na temat postaci oraz fabuły Obi-Wana Kenobiego. Oczywiście na ten moment nie sposób ocenić ich prawdziwość, jednak na wszelki wypadek ostrzegamy przed potencjalnymi spoilerami.

Vivien Lyra Blair

Pierwsze plotki dotyczą młodziutkich Luke’a i Lei, którzy mają jakoby pojawić się w filmie. Źródła portalu Cinelinx potwierdzają tę informację. Co więcej, twierdzą one, że w szczególności młoda Leia ma mieć duże znaczenia dla fabuły.

Te same źródła twierdzą, że w roli młodziutkiej Lei zobaczymy znaną między innymi z filmów Nie otwieraj oczu czy Będziemy bohaterami, Vivien LyręBlair.

Sung Kang

Z kolei znany najlepiej z serii Szybcy i wściekli Sung Kang wcielić ma się w znaną z Rebeliantów postać inkwizytora – Piątego Brata. Wydaje się, że koreańskiego pochodzenia aktor daleki jest do bycia stworzonym do tej roli. Wybór ten, oczywiście jeśli plotki się potwierdzą, jest też o tyle dziwny, że Piąty Brat jest jednym z mniej interesujących inkwizytorów i może być marnotrawieniem talenty aktora.

Dużo ciekawiej było podczas krótkiej rozmowy z aktorem, który wspomniał o niezwykłym uczuciu, które towarzyszyło ujrzeniu Dartha Vader oraz Jedi (co znamienne, użył on tutaj liczby mnogiej) na planie serialu.

Sami przyznacie, że to już brzmiało co najmniej intrygująco i pewnie podobnie jak Wy, nie możemy się już doczekać oficjalnych informacji na teraz wyczekiwanego serialu.

Więcej o serialu Obi-Wan Kenobi

A tutaj coś dla tych, którzy na Obi-Wana nie mogą się doczekać:

Źródło: link.