Wszyscy już chyba łakniemy nowych informacji i materiałów związanych z 2. sezonem serialu The Mandalorian. Niestety konkretów wciąż brakuje, więc zadowolić musimy się drobiazgami, jak na przykład to, co Giancarlo Esposito powiedział ostatnio o swojej postaci.

Jeśli okażą się one prawdą (i pod warunkiem, że właściwie je interpretujemy), mogą zdradzić one istotne elementy na temat fabuły, także ostrzegamy…

Moff Gideon a wrażliwość na Moc

Otóż aktor opowiada o swej postaci w sposób, który sugeruje, że może być ona wrażliwa na Moc.

https://twitter.com/starwarstuff/status/1282436573611663360?s=21

Co prawda słowo „Moc” nie pada, ale zdaje się być oczywistym, że o to chodziło w stwierdzeniu one of the ones (z ang. jeden z tych).

Jednym czego nie możemy być pewni, to czy aktor mówi tutaj o stanie faktycznym, czy też raczej o swoich nadziejach i oczekiwaniach.

A co wy myślicie o ewentualnej wrażliwości na Moc Moffa Gideona? Dajcie znać w komentarzach.

The Mandalorian

Przypomnijmy, że w 2. sezonie do Pedro Pascala (Din Djarin), Giny Carano (Cara Dune), Carla Weathersa (Greef Karga) i Giancarlo Esposito (Moff Gideon), dołączą Michael Biehn, Rosario Dawson (Ahsoka Tano), Temuera Morrison (Boba Fett) i Katee Sackhoff (Bo-Katan Kryze), a plotki mówiły także o Chloe Bennet i Sashy Banks (ta łączona była ostatnio z rola Sabine Wren).

Więcej o 2. sezonie The Mandalorian

A tutaj znajdziecie więcej informacji o nadchodzących sezonach:

Źródło: link.