Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że Timothy Olyphant pojawi się w 2. sezonie The Mandalorian, dziś mamy nowe, sensacyjne doniesienia w tym temacie, które podajemy za portalem Slashfilm.

Aczkolwiek z uwagi na fakt, iż doniesienia, jeśli okażą się prawdziwe, mogą zdradzić potencjalny zwrot akcji, ostrzegamy przed spoilerami.

Timothy Olyphant w Mandalorianinie

Wspomniane rewelacje dotyczą postaci, w jaką wcieli się amerykański aktor. Źródła portalu Slashfilm, którym redaktorzy zdają się w pełni ufać donoszą, że Timothy Olyphant widziany był na planie odziany w zbroję, którą w całej galaktyce rozsławił Boba Fett…

Jeśli zastanawiacie się jak to możliwe, skoro nie tak dawno informowaliśmy, że w roli Boby Fetta pojawi się Temuera Morrison, spieszymy z wyjaśnieniami. Otóż Timothy Olyphant nie będzie grał słynnego łowcy nagród, a Cobba Vantha.

Kim jest Cobb Vanth?

Postać Cobba Vantha mieliśmy okazję poznać w trylogii Koniec i Początek autorstwa Chucka Wendiga. Jest tajemniczym mężczyzną, o którego przeszłości wiemy właściwie tylko tyle, że był niewolnikiem. Pojawiła się on na Tatooine niedługo po śmierci Jabby. Od plemienia Jawów, którzy przeszukiwali okolice Wielkiej Jamy Carkoon nabył mandaloriańską zbroję i przywdziewają ją został samozwańczym szeryfem osady zwanej Freetown walcząc z wszelkim kryminalnym elementem.

Teraz wszystko zdaje się wskazywać na to, że Cobb, zgodnie z wcześniejszymi przypuszczeniami, faktycznie stał się posiadaczem zbroi Boby Fetta. Co nie zmienia fakty, że nadal nie wiemy, jaki los spotkał jej poprzedniego posiadacza. Czy Boba Fett zginał z… macki Sarlacca, a Temuera Morrison pojawi się tylko w krótkiej scenie retrospekcji? A może przeżył on, ale postanowił porzucić zbroję i swe dotychczasowe życie? A może jeszcze coś innego? To pewnie pozostanie tajemnicą aż do października, kiedy to na platformie Disney+ zadebiutuje drugi sezon The Mandalorian.

The Mandalorian

Przypomnijmy, że w 2. sezonie do Pedro Pascala (Din Djarin), Giny Carano (Cara Dune), Carla Weathersa (Greef Karga) i Giancarlo Esposito (Moff Gideon), dołączą Michael Biehn, Rosario Dawson (Ahsoka Tano), Temuera Morrison (Boba Fett) i Katee Sackhoff (Bo-Katan Kryze), a plotki mówiły także o Chloe Bennet i Sashy Banks (ta łączona była ostatnio z rola Sabine Wren).

WIĘCEJ O 2. (I NIE TYLKO) SEZONIE THE MANDALORIAN

A tutaj znajdziecie więcej informacji o nadchodzących sezonach:

Źródło: link.