Po sensacyjnych doniesieniach na temat Boby Fetta w 2. sezonie serialu The Mandalorian, pojawiły się kolejne, bardzo ciekawe zapowiedzi. Co prawda tym razem mają one formę raczej sugestii, ale zważywszy, że wychodziły one od osób z reguły bardzo dobrze poinformowanych, to brać powinniśmy je całkiem serio.

Rex i Sabine w The Mandalorian

Pierwszy na Twitterze uaktywnił się Jordan Maison sugerując, że Boba Fett może nie być jedyną rolą, w którą w 2. sezonie Mando wcieli się Temuera Morrison.

Oczywiście na myśl pierwszy nasuwa się Rex, tym bardziej, że jako towarzysz Ahsoki byłby bardzo prawdopodobny, ale może też chodzić, o jakiegoś innego klona.

Z kolei Noah Outlaw, powołując się na liczne źródła podał, że w serialu powinna pojawić się także Sabine Wren.

I tutaj już na pewno postać będzie powiązana i pojawi się wraz z byłą Padawanką Anakina. Wydaje się też oczywiste, że postać Mandalorianki powiązana będzie z Mrocznym Mieczem, który jak wiemy, znajduje się w posiadaniu moffa Gideona.

Nie wiemy też jak duże będą ich role, aczkolwiek domyślać się można, że bliżej będzie im do kameo, niż do stałych członków obsady. Ich pojawienie, choć fabularnie całkiem rozsądne, będzie zapewne miało za zadanie zapowiadać głównie ich własny serial.

Idąc tym tropem, nie powinniśmy się też raczej spodziewać występów Ezry czy Thrawna, bo jeśli faktycznie powstanie serial poświęcony Ahsoce i Sabine, to pewnie tam kontynuować będą poszukiwania obu panów. Aczkolwiek to oczywiście tylko nasze domysły i gdybanie, a twórcy jeszcze mogą nas czymś zaskoczyć i wyciągnąć Chissa z kapelusza.

WIĘCEJ O 2. (I NIE TYLKO) SEZONIE THE MANDALORIAN

A tutaj znajdziecie więcej informacji o nadchodzących sezonach:

Źródło: link, link.