Wczoraj próbowaliśmy rozgryźć znaczenie nowego obcego i rolę, jaką odegra w Epizodzie IX. Dziś na tapet bierzemy wyjątkowo bojowego Threepio, pochodzącego z pierwszej grafiki promocyjnej, która wyciekła do sieci, a którą zobaczyć mogliście na naszym FB.

Źródłem informacji jest w tym przypadku portal MakingStarWars.net, a że jest to źródło wiarygodne, to ostrzegamy…

Bojowy Threepio

Na tym etapie ta wersja Threepio zdaje się być już niemal pewna, bo i wcześniej pojawiały się na jej temat przecieki. Teraz dowiadujemy się, co mogło doprowadzić do takiej metamorfozy.

Jeśli wierzyć doniesieniom MSW, na którymś etapie filmu nasi bohaterowie trafią do fabryki droidów zlokalizowanej na śnieżnej planecie lub też na taką, na której będą akurat obfite opady śniegu. Podczas tej wizyty Threepio będzie zmuszony (albo grzecznie „poproszony” – któż to wie), by tymczasowo przeniósł całą swą pamięć i świadomość do Artoo. Robi to, choć oczywiście nie bez oporów i typowego dla siebie narzekania. Aczkolwiek sam Artoo też bynajmniej nie byłby z całej sytuacji zadowolony.

W każdym razie „ciało” C-3PO zostanie puste, ale być może nie na długo. Okazać się bowiem może, że zostanie do niego „wgrana” inna, dużo mniej pacyfistyczna świadomość. Czyja? My mamy nasze teorie, ale o nich opowiemy przy innej okazji.

Co myślicie o takim obrocie sprawy?

 

EPIZOD IX

Przypomnijmy, że wciąż nienazwany Epizod IX w reżyserii J.J. Abramsa zadebiutuje w kinach 20 grudnia 2019 roku. Na ekranach ponownie zobaczymy Daisy Ridley (Rey), Adama Drivera (Kylo Ren), Johna Boyegę (Finn), Oscara Isaaca (Poe Dameron), Kelly Marie Tran (Rose Tico), Marka Hamilla (Luke Skywalker), Lupitę Nyong’o (Maz Kanata), Domhnalla Gleesona (generał Hux), Anthony’ego Danielsa (C-3PO), Joonasa Suotamo (Chewbacca), a także debiutujących w gwiezdnej sadze Keri Russell, Richarda E. Granta, Naomi Ackie oraz Dominica Monaghana. W filmie, do roli Lando powróci też Billy Dee Williams, a niewykorzystane ujęcia ze świętej pamięci Carrie Fisher raz jeszcze ożywią Generał Organę.

WIĘCEJ O EPIZODZIE IX

A tutaj inne doniesienia na temat nadchodzącego filmu:

Źródło: link.