Do premiery Epizodu IX pozostało jeszcze dużo czasu, lecz im jest ona bliżej, tym więcej przecieków w sieci zaczyna się pojawiać. Nie inaczej jest i tym razem. Na Reddicie, użytkownik o pseudonimie JediPaxis opublikował zdjęcia, które przedstawiają postacie pojawiające się w filmie. Wszystkie zdjęcia podane mamy w formie jednego obrazu oraz króciutko opisane, a owe opisy potwierdzają niektóre z wcześniejszych doniesień.

Zdjęcia kostiumów z Epizodu IX

Mamy tu kolejno:

A) Nowy kosmita
B) Nowy droid, który będzie irytować BB-8
C) Richard E. Grant jako oficer Najwyższego porządku
D) Żołnierz Ruchu Oporu
E) Dominic Monaghan jako oficer Ruchu Oporu
F) Kolejny nowy kosmita
G) Młody Mon Cala
H) Rey ubrana w białe szaty
I) Zakapturzony Kylo Ren
J) Naprawiona maska Kylo Rena
K) Poe Dameron w stroju „Łowcy przygód”
L) Maska nowego kosmity (Niegotowa)
M) Rogaty pilot
N) Jeszcze jeden nowy obcy
O) Stary Lando Calrissian
P) Kolejny i ostatni już kostium nowego obcego

Co mówią nam zdjęcia

Chyba jedyną nową informacją jest fakt, iż postać grana przez Richarda E. Granta należeć będzie do Najwyższego Porządku (ale wciąż można mu komputerowo przemalować twarz na niebiesko ;)), choć nie jest to aż takim zaskoczeniem, bo spekulacje na temat się pojawiały.

O tym, że Dominic Monaghan stać będzie po stronie Ruchu Oporu już pisaliśmy, także o masce Kylo Rena informacje wcześniej już się pojawiły, choć trzeba przyznać, że wygląda teraz jeszcze lepiej.

Całkiem dobrze prezentuje się też Rey w bieli (w pierwszym momencie kojarzyć może się z Padmé z areny na Geonosis), a Poe wygląda jak połączenie Indiany Jonesa z Nathanem Drake’iem.

No i wreszcie Lando… Akurat jego wygląd różni się nieco od tego, o czym mogliśmy ostatnio przeczytać. Wygląda on jak połączenie swojej młodej wersji, z jedną z grafik koncepcyjnych starego Hana. Miejmy nadzieję, że nie jest to ta sama koszula, w której widzieliśmy Landa granego przez Donalda Glovera. Pomysł z wykorzystaniem tych samych kolorów jest co najmniej dziwny. Lepiej sprawdziłyby się chyba kolory z Oryginalnej trylogii albo całkiem nowa paleta barw ubrań pierwszego trendsettera galaktyki. Ale i tak ogromnie się cieszymy z powrotu na ekran Billiego Dee Williamsa.

A wam jak podobają się zaprezentowane zdjęcia?

EPIZOD IX

Przypomnijmy, że wciąż nienazwany Epizod IX w reżyserii J.J. Abramsa zadebiutuje w kinach 20 grudnia 2019 roku. Na ekranach ponownie zobaczymy Daisy Ridley (Rey), Adama Drivera (Kylo Ren), Johna Boyegę (Finn), Oscara Isaaca (Poe Dameron), Kelly Marie Tran (Rose Tico), Marka Hamilla (Luke Skywalker), Lupitę Nyong’o (Maz Kanata), Domhnalla Gleesona (generał Hux), Anthony’ego Danielsa (C-3PO), Joonasa Suotamo (Chewbacca), a także debiutujących w gwiezdnej sadze Keri Russell, Richarda E. Granta, Naomi Ackie oraz Dominica Monaghana. W filmie, do roli Lando powróci też Billy Dee Williams, a niewykorzystane ujęcia ze świętej pamięci Carrie Fisher raz jeszcze ożywią Generał Organę.

WIĘCEJ O EPIZODZIE IX

A tutaj inne doniesienia na temat nadchodzącego filmu:

Źródło: link.