Kilka dni po wycieku (prawdopodobnie kontrolowanym) pierwszej promocyjnej grafiki z Epizodu IX (mogliście zobaczyć ją na naszym FB >>), Bespin Bulletin podzielił się plotkami na temat roli, jaką odegra widoczny na plakacie, zupełnie nowy obcy.

Informacje te nie są może rewolucyjne, ale na wszelki wypadek ostrzegamy…

Tajemniczy obcy

Jeśli informatorzy Bespin Bulletin się nie mylą, to ów obcy spotka się z Rey (nie wiadomo, czy będzie ona wtedy sama, czy też w towarzystwie Finna i Poego). On sam nie będzie postacią znaczącą, ale spotkanie będzie bardzo ważne dla fabuły. W jakiś sposób ma ono bowiem rozwinąć tak zwany McGuffin (lub też nakierować bohaterów na jego trop). Przypomnijmy, że McGuffinem nazywany jest przedmiot, miejsce czy cel, do którego dążą bohaterowie i który napędza fabułę filmu.

Ów McGuffin regularnie pojawia się w kolejnych przeciekach dotyczących Epizodu IX, aczkolwiek wciąż nie mamy pojęcia, czym on tak naprawdę będzie.

EPIZOD IX

Przypomnijmy, że wciąż nienazwany Epizod IX w reżyserii J.J. Abramsa zadebiutuje w kinach 20 grudnia 2019 roku. Na ekranach ponownie zobaczymy Daisy Ridley (Rey), Adama Drivera (Kylo Ren), Johna Boyegę (Finn), Oscara Isaaca (Poe Dameron), Kelly Marie Tran (Rose Tico), Marka Hamilla (Luke Skywalker), Lupitę Nyong’o (Maz Kanata), Domhnalla Gleesona (generał Hux), Anthony’ego Danielsa (C-3PO), Joonasa Suotamo (Chewbacca), a także debiutujących w gwiezdnej sadze Keri Russell, Richarda E. Granta, Naomi Ackie oraz Dominica Monaghana. W filmie, do roli Lando powróci też Billy Dee Williams, a niewykorzystane ujęcia ze świętej pamięci Carrie Fisher raz jeszcze ożywią Generał Organę.

WIĘCEJ O EPIZODZIE IX

A tutaj inne doniesienia na temat nadchodzącego filmu:

Źródło: link.