W rozmowie z Ash Crossan z portalu Entertainment Tonight przy okazji uroczystej premiery drugiego sezonu serialu Atlanta, Donald Glover podzielił się swoim zdaniem odnośnie nadciągającego coraz większymi krokami Hana Solo.

Znacznie większa rozrywka

Zapytany o różnice pomiędzy drugim spin-offem w historii Gwiezdnych Wojen a pozostałymi produkcjami z sagi, Glover, któremu przyjdzie wcielić się w postać Lando Calrissiana, powiedział:

Film ten jest znacznie bardziej rozrywkowy. Wszystkie pozycje z Gwiezdnych Wojen takie są, jednak w tym przypadku wiadome, jak skończy się całość. Wiemy, że Han, Lando i Chewie nie umrą. Sednem sprawy jest tutaj to, w jaki sposób postaci te dotrą do danych pozycji w swoim życiu.

Dzięki temu mogliśmy pozwolić sobie na znacznie większą zabawę niż inni twórcy, którzy muszą radzić sobie z liniowością wydarzeń oraz tym, co musi się wydarzyć. Uważam, że ten film stanowi doskonałą wakacyjną rozrywkę. Jestem nim naprawdę bardzo podekscytowany.

Do premiery Hana Solo pozostało już jedynie 90 dni. Produkcja reżyserii Rona Howarda zadebiutuje na srebrnym ekranie 25 maja.

JESZCZE WIĘCEJ "HANA SOLO"

Jak zawsze polecamy wam też inne artykuły dotyczące nadchodzącego filmu:

Źródło: link.