Już 8 listopada pojawią się na platformie Disney+ nowe odcinki serialu Przygody młodych Jedi, a niedawno dowiedzieliśmy się, że w serialu pojawią się znane z książek i komiksów postaci.

Znane postaci w nowych odcinkach

O ile wiedzieliśmy wcześniej, że serial dla najmłodszych, Przygody młodych Jedi, rozgrywa się w okresie Wielkiej Republiki, trudno było z większą dokładnością określić, w jakim okresie Wielkiej Republiki Kai, Lys i Nubs szkolą się na Jedi. Wszystko to zmienią gościnne występy postaci znanych z książek i komiksów o Wielkiej Republice, które zobaczymy w nadchodzących odcinkach.

Po pierwsze będzie to Bell Zettifar, jego ognisty czworonóg, a także Mistrz, Loden Greatstorm. W drugim z odcinków, tytułowi młodzi Jedi udadzą się w podróż do Latarni Gwiezdny Blask, gdzie spotkają między innymi Mistrza Jedi Estalę Maru.

Dzięki temu wiemy, że akcja serialu rozgrywa się między rokiem 232 BBY (początek działalności Latarni Gwiezdny Blask), a 231 BBY (śmierć Mistrza Lodena Greatstorma).

Zwiastun nowych odcinków

Dodatkowo dostaliśmy też krótki zwiastun nowych odcinków:

I jak Wam się podoba?

PRZYGODY MŁODYCH JEDI

Serial opowiada o przygodach trójki młodzików, Kaia Brightstara, Lys Solay i Nubsa, którzy pod okiem Mistrza Yody i Mistrzyni Zii Zaldor Zanny trenują swoje umiejętności, by zostać Jedi. Jest to pierwszy animowany serial Star Wars skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym. Jest on dostępny na platformie Disney+.

WIĘCEJ O SERIALU DLA NAJMŁODSZYCH

A tu znajdziecie więcej informacji o Przygodach młodych Jedi:

Źródło: link.