W końcu mamy jakiś konkret! Nie jest to jeszcze trailer, ale przynajmniej dostaliśmy datę premiery 2. sezonu The Mandalorian, oraz zaktualizowane logo.

Data premiery 2. sezonu The Mandalorian

Jak można było się spodziewać, nowe przygody Dina Djarina i Yodzika, nie pojawią się zaraz na początku października, wręcz przeciwnie. Druga odsłona serialu zadebiutuje na Disney+ 30 października. Przed nami zatem jeszcze prawie dwa miesiące czekania.

Ale jest też dobra wiadomość. Teraz, kiedy poznaliśmy już datę premiery i nowe logo, pierwszy trailer nowego sezenu po prostu musi pojawić się na dniach! Już nie możemy się doczekać!

A wracając jeszcze na moment do zaprezentowanego logo, to uważni obserwatorzy zauważyli, że Yodzik znacznie urósł, co, zważywszy na jego bardzo powolne dorastanie, świadczyć może o jakimś przeskoku czasowym.

Oczywiście może być to tylko kwestia perspektywy, czy czegoś równie błahego, tym niemniej przeskok czasowy z pewnością byłby ciekawym i raczej niespodziewanym zabiegiem.

A wy co o tym myślicie?

The Mandalorian

Przypomnijmy, że w 2. sezonie do Pedro Pascala (Din Djarin), Giny Carano (Cara Dune), Carla Weathersa (Greef Karga) i Giancarlo Esposito (Moff Gideon), dołączą Michael Biehn, Rosario Dawson (Ahsoka Tano), Temuera Morrison (Boba Fett) i Katee Sackhoff (Bo-Katan Kryze), a plotki mówiły także o Chloe Bennet i Sashy Banks (ta łączona była ostatnio z rola Sabine Wren).

Więcej o 2. sezonie Mandalorianina

A tutaj znajdziecie więcej informacji o nadchodzących sezonach:

Źródło: link.