W ostatnich dniach wyciekły dwa nowe zestawy LEGO Star Wars. Każdy z nich z pewnością wzbudzi spore emocje wśród miłośników klocków i Gwiezdnych Wojen.

Mos Eisley Cantina

Pierwszy z nich pojawił się z facebookowym poście południowokoreańskiego LEGO. Został on oczywiście szybko usunięty, ale jak wiadomo, w internecie nic nie znika.

Jeśli chodzi o sam zestaw, to choć jest to już czwarta wersja słynnej spelunki na Tatooine, to zestaw ten jest zdecydowanie największy. W jego skład wchodzi nie tylko Dewback, czy 2 śmigacze (V-35 Courier i Ubrikkian 9000), ale także aż 21 minifigurek!

Numer zestawu: 75290
Liczba elementów: 3187
Figurki: Luke Skywalker, Obi-Wan Kenobi, Han Solo, Chewbacca, C-3PO, R2-D2, Imperial Sandtroopers (x2), Garindan, Wuher, Greedo, Ponda Baba, Cornelius Evazan, Figrin D’an and the Modal Nodes (x3), Momaw Nadon, Kabe, Kardue’sai’Malloc, Jawa oraz jeszcze jeden z bywalców Kantyny, którego na ten moment nie udało się zidentyfikować
Cena: 349,99 €
Data premiery: 16.09.2020

The Child

Drugi z zestawów, który z kolei dostrzeżony został na pułkahc jednego ze sklepów w Luksemburgu, to nie kto inny, a sam Yodzik vel Baby Yoda!

Numer zestawu: 75318
Figurki: Baby Yoda
Cena: 79,99 €
Data premiery: październik-listopad 2020

I jak podobają wam się nadchodzące zestawy?

Fani LEGO Star Wars

Te artykuły też powinny was zainteresować:

Źródło: link.