Powoli oswajamy się z myślą, że Ahsoka pojawi się w 2. sezonie serialu The Mandalorian, tymczasem dostajemy kolejne, ciekawe informacje w tym temacie.

Ahsoka w The Mandalorian niemal pewna

Po pierwsze i najważniejsze, po sensacyjnych doniesieniach Slashfilm, także inne, bardzo wiarygodne źródła potwierdziły pojawienie się aktorskiej Ahsoki. Wśród nich jest portal Deadline, czy też dziennikarz The Hollywood Reporter, Borys Kit, który w takich sprawach nie zwykł się mylić.

Wygląda więc na to, że doniesienia, w które początkowo trudno było uwierzyć, są prawdziwe, a my możemy oswajać się z myślą, że niebawem zobaczymy zupełnie inną Ahsokę, niż było to do tej pory.

Casting Ahsoki

Ciekawe informacje doszły też na temat castingu popularnej bohaterki. Jeśli wierzyć plotkom, to Rosario Dawson nie była pierwszym wyborem twórców. W roli Ahsoki widzieli oni Brie Larson, nie była ona jednak zainteresowana tą właśnie rolą.

Należy też wspomnieć, że kandydatura Ashley Eckstein, czyli aktorki, która popularnej Togrutance użyczała głosu w produkcjach animowanych, nie była brana pod uwagę. Fakt ten oburzył sporą ilość fanów, co niestety po raz kolejny dowodzi, że obecnie gwiezdnowojennemu fandomowi nie da się obecnie dogodzić, skoro znajdują się zagorzali przeciwnicy castingu, który przez długi czas wydawał się być spełnieniem fanowskich marzeń i był de facto przez nich „zainicjowany”.

Własny serial?

Ale zostawmy toksyczność fanów, i skupmy się na czymś ważniejszym. The Hollywood Reporter dotarł bowiem do plotek mówiących, że aktorski debiut Ahsoki ma być niejako wstępem do jej własnego serialu. Zważywszy na popularność bohaterki, wydaje się to jak najbardziej możliwe.

Chcielibyście zobaczyć taką producję?

WIĘCEJ O 2. SEZONIE THE MANDALORIAN

A tutaj znajdziecie więcej informacji o nadchodzącym sezonie:

Źródło: link, link.