Na wstępie musimy zaznaczyć, że poniższe doniesienia nie pochodzą ze źródła bardzo wiarygodnego. Portal We Got This Covered, bo i nim tutaj mowa, twierdzi co prawda, że ich źródłem są te same osoby, które informowały o tym, że w Skywalker. Odrodzenie Hux zdradzi Najwyższy Porządek, a Rey jest wnuczką Palpatine’a, to jednak ich historia nie jest usiana w kwestii plotek spektakularnymi sukcesami.

Dlaczego zatem podejmujemy w ogóle temat? Nazwać można to myśleniem życzeniowym, bo bardzo podoba nam się przeciek, który zaserwował nam We Got This Covered i chcielibyśmy by okazały się one prawdą. A jeśli faktycznie by się tak okazało, to na wszelki wypadek ostrzegamy…

Chloe Bennet w The Mandalorian

Według doniesień w 2. sezonie Mandalorianina ma pojawić się znana przede wszystkim z Agentów T.A.R.C.Z.Y., Chloe Bennet . Już sam jej udział byłby dobrą wiadomością, ale robi się jeszcze lepiej, gdy dodamy, że ma ona się jakoby wcielić w rolę znanej z komiksów i bardzo lubianej przez fanów, Doktor Aphry.

Co więcej, jej występ u boku (a może na przeciw, bo z Aphrą nigdy nic nie wiadomo) Dina Djarina ma być wstępem do spin-offu, którego Aphra miałaby być główną bohaterką.

Trzeba przyznać, że taka perspektywa wydaje się nader interesująca, gdyż Chelli Aphra jest postacią na tyle barwną i wielowymiarową, że zdecydowanie należy jej się więcej czasu antenowego, dosłownie i w przenośni. Nie wspominając o tym, że jej interakcje zarówno z samym Mandalorianinem, a przede wszystkim z Yodzikiem, z pewnością byłyby wyjątkowo ciekawe i zabawne.

Więcej o 2. sezonie The Mandalorian

A tutaj znajdziecie więcej informacji o nadchodzącym sezonie:

Źródło: link.