W dniu wczorajszym aktor, który do tej pory pojawił się w każdym filmie spod znaku Star Wars – Anthony Daniels – pożegnał się z planem Epizodu IX.

Pożegnanie C-3PO

Aktor obwieścił zakończenie swego udziału w filmie za pośrednictwem Twittera. Przy okazji napisał, że jest dumny, iż mógł pracować z tak wyjątkowym i utalentowanym. Wyraził też swoją radość z pracy przy tak wyjątkowym i wyczekiwanym projekcie.

Swoją drogą, myślicie, że historia Threepia będzie trwać, czy może i on, podobnie jak wiele postaci znanych z Oryginalnej Trylogii, ostatecznie pożegna się z Gwiezdną Sagą?

EPIZOD IX

Przypomnijmy, że wciąż nienazwany Epizod IX w reżyserii J.J. Abramsa zadebiutuje w kinach 20 grudnia 2019 roku. Na ekranach ponownie zobaczymy Daisy Ridley (Rey), Adama Drivera (Kylo Ren), Johna Boyegę (Finn), Oscara Isaaca (Poe Dameron), Kelly Marie Tran (Rose Tico), Marka Hamilla (Luke Skywalker), Lupitę Nyong’o (Maz Kanata), Domhnalla Gleesona (generał Hux), Anthony’ego Danielsa (C-3PO), Joonasa Suotamo (Chewbacca), a także debiutujących w gwiezdnej sadze Keri Russell, Richarda E. Granta, Naomi Ackie oraz Dominica Monaghana. W filmie, do roli Lando powróci też Billy Dee Williams, a niewykorzystane ujęcia ze świętej pamięci Carrie Fisher raz jeszcze ożywią Generał Organę.

WIĘCEJ O EPIZODZIE IX

A tutaj inne doniesienia na temat nadchodzącego filmu:

Źródło: link.