Wydawnictwo Egmont zapowiedziało kolejny tom cyklu Star Wars Legendy, w którym przedstawiane są najlepsze komiksowe historie dawnego Expanded Universe, dziś znanego jako Legendy. Nadchodzący w sierpniu komiks to…

Yaviński artefakt

Komiks poświęcony przestępczemu półświatkowi w uniwersum Star Wars. Trzej Huttowie zakładają się, który z nich zatrudni najlepszych pomagierów do zdobycia bardzo cennego, mitycznego skarbu. Do ścigających się po artefakt, konkurencyjnych ekip trafiają między innymi przemytnicy i najsłynniejsi łowcy nagród, w tym Han Solo, Chewbacca, Lando Calrissian, Dengar i IG-88. Zapowiada się wspaniała, a przy tym popłatna przygoda, lecz zwycięstwo – a także utrzymanie się przy życiu – w takiej rywalizacji nie będzie łatwe, zwłaszcza, że do akcji włącza się Boba Fett.

SZCZEGÓŁY WYDANIA

Tytuł: Star Wars Legendy. Yaviński artefakt
Wydanie:
 2018
Seria/cykl: STAR WARS LEGENDY
Scenarzysta: Mike Kennedy
Ilustrator: Carlos Meglia
Tłumacz: Jacek Drewnowski
Typ oprawy: miękka ze skrzydełkami
Data premiery: 01.08.2018

Okładka

Yaviński artefakt

Okładka komiksu Star Wars Legendy. Yaviński artefakt

Planujecie zakup komiksu? Na stronie internetowej księgarni Egmont ruszyła już przedsprzedaż, a komiks zakupić można w promocyjnej cenie 42,49 zł!

A już 20 czerwca do sprzedaży trafi komiks Star Wars Legendy. Inwazja: Uchodźcy.

STAR WARS LEGENDY

STAR WARS LEGENDY wydawnictwa Egmont to seria, w której zebrane są najciekawsze pozycje wydane przez Dark Horse Comics. Znajdziemy w niej takie kultowe tytuły jak Karmazynowe Imperium, Opowieści Jedi czy historie z udziałem Dartha Vadera jak Widmowe Więzienie oraz Zaginiony Oddział. Za doskonałe tłumaczenie komiksów z oryginału odpowiada Jacek Drewnowski.

RECENZJE POPRZEDNICH ZESZYTÓW

Źródło: link.