Takiej kampanii marketingowej chyba nikt się nie spodziewał! Na kanale YouTube Wydawnictwa Olesiejuk pojawił się zwiastun cyklu Wielka Republika, w którym przybliżona zostaje wspomniana era oraz przedstawione są najbliższe plany wydawnicze związane z cyklem. Oprócz tego, w zwiastunie mamy potwierdzenie, że wydawnictwo Egmont również zabierze się za wydawanie komiksowej serii o tym samym tytule.

Jak widać na zwiastunie, wspomniane zostają również historie z czasopism. Czyżby któreś wydawnictwo planowało wydanie zbioru opowiadań z ery Wielkiej Republiki zamieszczonych na łamach magazynu Star Wars Insider?

Na samym końcu widzimy okładki polskich wersji książek, które zostały zapowiedziane już jakiś czas temu. Sądząc po samym zdjęciu, wygląda na to, że młodzieżówka Próba odwagi będzie w innym formacie, niż pozostałe tytuły. Dodatkowo na planszy widzimy okładkę pierwszego zeszytu komiksowej serii, ta jednak nie doczekała się jeszcze swojej polskiej wersji.

Zwiastun Światła Jedi

Książka Wielka Republika. Światło Jedi również otrzymała swój indywidualny zwiastun z zapowiedzią tytułu.

Przypominamy, że pierwsza książka z cyklu Wielkiej RepublikiŚwiatło Jedi – zadebiutuje przedpremierowo w empikach 4 maja oraz 19 maja w pozostałych księgarniach. Daty premier kolejnych tytułów nie są jeszcze znane.

Chcesz dowiedzieć się więcej o planach Wydawnictwa Olesiejuk?

Źródło: link.