Na tym etapie wydaje się, że cały marketing 2. sezonu Mandalorianina spoczywa na barkach Giancarla Esposito. Oczywiście chcielibyśmy znacznie więcej, ale jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma. Mamy zatem kolejną rozmowę z aktorem wcielającym się w Moffa Gideona, tym razem dla portalu SyFy.

Moff Gideon i Mroczny miecz

Znów pojawiły się pytania, które najbardziej nurtują fanów, a mianowicie, czy Moff jest wrażliwy na Moc oraz jak wszedł on w posiadanie Mrocznego miecza (Darksaber).

Tę ostatnią kwestię Giancarlo Esposito wyjasnił bardzo szybko żartując, że miecz nabyty został w Walmarcie (bardzo popularna w USA sieć supermarketów – przyp. red.).

Ale poza żartami, pojawiły się także kwestie bardziej interesujące, które skutecznie napędzać mogą kolejne spekulacje fanów. Otóż na pytanie, czy jego bohater faktycznie wrażliwy jest na Moc, aktor stwierdził, że zdecydowanie jest taka możliwość. Oczywiście nie mógł tego wprost potwierdzić, ale ponownie zdawał się to sugerować. Giancarlo dodał też, że w kwestii więzi Moffa Gideona z Mocą, z pewnością czekają nas niespodzianki. Może okazać się też, że owa więź jest czymś w starym stylu, cyz jak określił to sam aktor, czymś oldschoolowym.

Cały wywiad z Giancarlem Esposito przeczytać możecie tutaj >>

The Mandalorian

Przypomnijmy, że w 2. sezonie do Pedro Pascala (Din Djarin), Giny Carano (Cara Dune), Carla Weathersa (Greef Karga) i Giancarlo Esposito (Moff Gideon), dołączą Michael Biehn, Rosario Dawson (Ahsoka Tano), Temuera Morrison (Boba Fett) i Katee Sackhoff (Bo-Katan Kryze), a plotki mówiły także o Chloe Bennet i Sashy Banks (ta łączona była ostatnio z rola Sabine Wren).

Więcej o 2. sezonie Mandalorianina

A tutaj znajdziecie więcej informacji o nadchodzących sezonach:

Źródło: link.