Kiedy ogłoszono, że 2. sezon Mandalorianina zadebiutuje w październiku bieżącego roku, wielu z nas przypuszczało, że pierwszy jego zwiastun zobaczmy jeszcze przed wakacjami. Niestety ich półmetek już za nami, a trailera jak nie było, tak nie ma. Na szczęście pojawiły się doniesienia, według których długo wyczekiwana zapowiedź pojawi się jeszcze w tym miesiącu.

Kiedy trailer drugiego sezonu The Mandalorian?

Doniesienia te pochodzą z portalu LRM, aczkolwiek niedługo po ich pojawieniu Jordan Maison potwierdził, że „słyszał coś podobnego”.

LRM twierdzi, że trailer drugiego sezony The Mandalorian zadebiutuje podczas jednej z przerw reklamowych któregoś z meczów 1. fazy play-off koszykarskiej ligi NBA, 21 lub 22 sierpnia.

Mamy nadzieję, że doniesienia te okażą się prawdziwe i faktycznie już za dwa tygodnie dostaniemy pierwszy wgląd w 2. sezon Mandalorianina.

The Mandalorian

Przypomnijmy, że w 2. sezonie do Pedro Pascala (Din Djarin), Giny Carano (Cara Dune), Carla Weathersa (Greef Karga) i Giancarlo Esposito (Moff Gideon), dołączą Michael Biehn, Rosario Dawson (Ahsoka Tano), Temuera Morrison (Boba Fett) i Katee Sackhoff (Bo-Katan Kryze), a plotki mówiły także o Chloe Bennet i Sashy Banks (ta łączona była ostatnio z rola Sabine Wren).

Więcej o 2. sezonie The Mandalorian

A tutaj znajdziecie więcej informacji o nadchodzących sezonach:

Źródło: link.