Raz jeszcze wracamy do materiałów i informacji zaprezentowanych przez Vanity Fair, tym razem skupiając się na postaciach Kylo Rena i Rey oraz łączącej ich więzi.

Więź Kylo i Rey

Być może najważniejszą informacją jest ta, którą źródła zbliżone do filmu zdradziły dziennikarzom Vanity Fair. Okazuje się bowiem, że więź łącząca Rey i Kylo sięga głębiej, niż można było do tej pory przypuszczać. W The Rise of Skywalker możemy się zatem spodziewać wielu interakcji między postaciami odgrywanymi przez Daisy Ridley i Adama Drivera. Czy odżyć zatem powinny nadzieje wszystkich fanów, którzy gorąco kibicują tzw. Reylo, czyli związkowi Kylo i Rey?

Otóż niekoniecznie. Daisy Ridley twierdzi, że pomimo pewnych podobieństw i dojmującego poczucia osamotnienia, które w jakiś sposób ich połączyło, na początku Epizodu IX Rey nie wierzy już tak mocno, że Kylo może ponownie zwrócić się w stronę światła.

Tak czy inaczej, ich relacja zapowiada się na jeden z kluczowych osi fabularnych nadchodzącego filmu, mamy więc nadzieję, że nie zawiedzie ona oczekiwań fanów.

WIĘCEJ O EPIZODZIE IX

A tutaj inne doniesienia na temat nadchodzącego filmu of Vanity Fair i nie tylko:

Źródło: link.