Vanity Fair wczoraj miało dla fanów nie lada gratkę. Po pierwsze zobaczyliśmy kilkanaście świetnych zdjęć, z których kilka zaprezentowało nam po raz pierwszy nowe postacie. Ale to nie wszystko. Pojawiło się też kilka bardzo ciekawych artykułów. Być może najbardziej znamiennym jest ten poświęcony Kylo i rycerzom Ren. Ale ostrzegamy…

… i to niemałe.

Rycerze Ren a Kylo

Do tej pory wszyscy widzieliście już zapewne pierwsze zdjęcie rycerzy Ren, jakimi zobaczymy ich w Epizodzie IX. Od razu rzuca się w oczy ich mocno zróżnicowane uzbrojenie oraz niejednolite stroje, które zapewne mocno kontrastować będą z tym, co reprezentuje sobą Najwyższy porządek.

Jednak najciekawsze informacja rzucona została niejako mimochodem.

Pamiętacie tę scenę z teasera The Rise of Skywalker? Artykuł w Vanity Fair zdradził, że zgodnie z naszymi teoriami, Kylo faktycznie walczy tutaj ze swymi rycerzami. Nie wiadomo tylko, czy oznacza to jego zwrot ku jasnej stronie Mocy, ich zdradę, czy jeszcze coś innego.

Ale być może jeszcze ciekawszy jest fakt, że po pewnym czasie Vanity Fair zmieniło treść artykułu i opatrzyło go następującą notką:

Correction: An earlier version of this article mischaracterized a scene including Kylo Ren and the Knights of Ren.

Poprawka: Wcześniejsza wersja tego artykułu przedstawiła błędną interpretację sceny z udziałem Kylo rena i rycerzy Ren.

Czy mamy zatem do czynienia z sytuacja, w której słynny magazyn przypadkowo zdradził naprawdę duży spoiler i ujawnił szczegóły zaskakującego, w założeniu, zwrotu akcji, czy też faktycznie była to pomyłka, a Kylo przeciwko rycerzom Ren faktycznie walczyć nie będzie?

Jak myślicie?

WIĘCEJ O EPIZODZIE IX

A tutaj inne doniesienia na temat nadchodzącego filmu of Vanity Fair i nie tylko:

Źródło: link.