Na to właśnie czekaliśmy! Przy okazji swego exclusive’u poświęconego Epizodowi IX, Vanity Fair zaprezentował serię rewelacyjnych zdjęć z nadchodzącego filmu. Widzimy na nich rycerzy Ren, a także wiele innych postaci nowych i starych!

Rycerze Ren, Zorri Bliss i inni

Zdjęcia są o tyle ważne, że po raz pierwszy widzimy na nich kilka nowych postaci.

Przede wszystkim są to długo wyczekiwanie Rycerze Ren, których dotąd widzieliśmy tylko przez moment, a którzy w ostatniej odsłonie sagi Skywalkerów mają ponoć odegrać znaczącą rolę.

Rozwiano też nasze wątpliwości, co do postaci granej przez Richarda E. Granta. I choć nie będzie to niestety Thrawn, to miejmy nadzieję, że generał Pryde nada Najwyższemu Porządkowi nowej jakości.

Jedną z bardziej tajemniczych nowych postaci jest grana przez Keri Russel, Zorri Bliss. Tutaj widzimy ją opuszczającą Złodziejską dzielnicę na pokrytej śniegiem planecie Kijimi.

Nadal nie wiemy, czy Jannah (Naomi Ackie) okaże się córką Landa, ale najwyraźniej potrafi ona o siebie zadbać. Tutaj widzimy ją, gdy wraz z Finnem szarżują na grzbietach orbaków na siły Najwyższego Porządku.

A oto lud Aki-Aki, który spotkamy na pustynnej planecie Pasaana. Czy oznacza to, że nie wrócimy ani na Tatooine, ani na Jakku? Niebawem się pewnie przekonamy.

Starzy znajomi

Poznajecie to ujęcie? Niemal identyczne zdjęcie, z nieco inną obsadą, promowało Przebudzenie Mocy. Jak podoba wam się wersja z Landem i Poem w rolach głównych?

Walka Kylo z Rey zapowiada się zjawiskowo.

Najwyraźniej Luke Skywalker nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Czy to właśnie on się odrodzi?

Oczywiście nie mogło też zabraknąć naszego ulubionego złotoustego droida.

Zdjęcia z planu

Otrzymaliśmy też kilka ciekawych zdjęć z planu (i nie tylko).

Okładki Vanity Fair

A oto okładki numeru poświęconego filmowi The Rise of Skywalker:

Oczywiście to nie koniec atrakcji, bowiem zdjęciom towarzyszą też artykuły, które zdradzają wiele nowych informacji, a które my w najbliższych dniach wam przybliżymy.

WIĘCEJ O EPIZODZIE IX

A tutaj inne doniesienia na temat nadchodzącego filmu:

Źródło: link, link.