Na trailer, teaser, czy choćby tytuł Epizodu IX wciąż czekamy (co Mark Hamill skrupulatnie wykorzystuje, by droczyć się z fanami), ale praca na planie wre. Wczoraj ciekawym zdjęciem podzielił się na swoim Instagramie aktor wcielający się w rolę Finna, John Boyega.

John Boyega zapowiada wizualne szaleństwo

Jednak nawet istotniejszy od samego zdjęcia, okazać się może komentarz aktora. Zdradził on bowiem, że czeka nas coś nie tylko szokującego, ale i wizualnie szalonego, oczywiście w pozytywnym sensie.

Na pięknym skądinąd zdjęciu widzimy przybrudzone, lekko okrwawione dłonie (prawdopodobnie właśnie Johna Boyegi), ale nie wiadomo, czy obraz ten ma jakikolwiek związek ze wspomnianą sceną, czy też stanowi on tylko metaforę ciężkiej pracy, o której wspomina aktor.

Komentarz, w wolnym tłumaczeniu, głosi:

Świetny dzień pracy na planie! Cała ekipa pracowała dziś bardzo ciężko, by stworzyć coś wizualnie szalonego! Wiele razy na planie doznawałem szoku, ale nigdy takiego, jak dziś i nie mogę się doczekać, aż zrozumiecie o czym mówię.

Dodatkowo wpis oznaczony został hashtagiem #FN2187, co może sugerować, że scena w jakiś sposób dotyczyć będzie szturmowców Najwyższego porządku i/lub przeszłości bohatera.

EPIZOD IX

Przypomnijmy, że wciąż nienazwany Epizod IX w reżyserii J.J. Abramsa zadebiutuje w kinach 20 grudnia 2019 roku. Na ekranach ponownie zobaczymy Daisy Ridley (Rey), Adama Drivera (Kylo Ren), Johna Boyegę (Finn), Oscara Isaaca (Poe Dameron), Kelly Marie Tran (Rose Tico), Marka Hamilla (Luke Skywalker), Lupitę Nyong’o (Maz Kanata), Domhnalla Gleesona (generał Hux), Anthony’ego Danielsa (C-3PO), Joonasa Suotamo (Chewbacca), a także debiutujących w gwiezdnej sadze Keri Russell, Richarda E. Granta, Naomi Ackie oraz Dominica Monaghana. W filmie, do roli Lando powróci też Billy Dee Williams, a niewykorzystane ujęcia ze świętej pamięci Carrie Fisher raz jeszcze ożywią Generał Organę.

WIĘCEJ O EPIZODZIE IX

A tutaj inne doniesienia na temat nadchodzącego filmu:

Źródło: link.