Zważywszy na to, że kolejnym serialem, który pojawi się na Disney+ ma być tworzony przez Leslye Headland The Acolyte, to zastanawiające jest, jak mało mówi się o tym projekcie oraz jak mało jest wokół niego marketingowego szumu. tym bardziej, że jego premiera może być znacznie bliżej, niż myśleliśmy.

Data premiery The Acolyte

Portal Collider, czyli źródło całkiem wiarygodnie, poinformował niedawno, że premiera The Acolyte planowana jest na 5 czerwca! Co prawda przedstawiciele Disney’a nie potwierdzili tych doniesień, ale nie jest to w gruncie rzeczy nic nowego.

Wcześniej premiera serialu spodziewana była latem tego roku, ale nie mamy absolutnie nic przeciwko, by nastąpiła ona już za nieco ponad 3 miesiące. Tym bardziej, że The Acolyte zapowiada się arcyinteresująco.

The Acolyte

Przypomnijmy, że The Acolyte to serial tworzony przez Leslye Headland (Russian Doll), który rozgrywać będzie się w schyłkowym okresie Wielkiej Republiki, a który sami twórcy określają mianem mrocznego thrillera. W nim to zobaczymy spotkanie byłego Padawana (lub Padawanki) ze swoim (lub swoją) dawnym Mistrzem, gdy wspólnie będą próbowali rozwikłać zagadkę tajemniczych zbrodni. Szybko okaże się, że w sprawę zamieszane są siły znacznie mroczniejsze, niż mogło się początkowo wydawać.

W serialu, poza wspomnianą już Amandlą Stenberg (Nienawiść, którą dajesz) i Lee Jungiem-jae (Squid Game), zobaczymy między innymi Dafne Keen (Logan), czy Carrie-Anne Moss (Matrix, Jessica Jones).

Więcej o serialu

A oto inne doniesienia na temat The Acolyte:

Źródło: link.