I wszystko jasne! Ruszyły prace na planie serialu The Acolyte, a oficjalna strona starwars.com zaprezentowała najważniejszych aktorów, których zobaczymy w produkcji. Nie brakuje wśród nich znanych nazwisk!

Obsada serialu The Acolyte

Do dziś , jedyną osobą, której udział w serialu potwierdzono, była Amandla Stenberg (Nienawiść, którą dajesz), ale okazało się, że prawdziwe były doniesienia o angażu Lee Jung-Jae (Squid Game), Mannego Jacinto (Dobre miejsce), Charliego Barnetta (Russian Doll) oraz Jodie Turner-Smith (Queen & Slim). Ale na tym nie koniec! Potwierdziły się też najnowsze plotki i w The Acolyte zobaczymy także gwiazdę Logana, Dafne Keen (Mroczne materie). Wśród aktorów, o których wcześniej się nie mówiło, mamy natomiast Rebeccę Henderson (Russian Doll), Deana-Charlesa Chapmana (1917) oraz kolejną gwiazdę, tym razem serii Matrix, Carrie-Anne Moss (Jessica Jones).

Trzeba przyznać, że obsada prezentuje się imponująco i teraz z jeszcze większą niecierpliwością czekamy na ten serial!

By osłodzić nam czekanie, zobaczyliśmy też pierwsze zdjęcie zza kulis.

The Acolyte

Przypomnijmy, że The Acolyte to serial tworzony przez Leslye Headland (Russian Doll), który rozgrywać będzie się w schyłkowym okresie Wielkiej Republiki, a który sami twórcy określają mianem mrocznego thrillera. W nim to zobaczymy spotkanie byłego Padawana (lub Padawanki) ze swoim Lub swoją) dawnym Mistrzem, gdy wspólnie będą próbowali rozwikłać zagadkę tajemniczych zbroni. Szybko okaże się, że w sprawę zamieszane są siły znacznie mroczniejsze, niż mogło się początkowo wydawać.

Więcej o serialu

A oto inne doniesienia na temat The Acolyte:

Źródło: link.