Podczas gdy wszyscy czekamy już na Star Wars: Outlaws (choć chociażby na podanie konkretnej daty premiery), pojawiły się bardzo ciekawe informacje odnośnie studia Respawn Enternainment.

Pierwszoosobowa gra o Mandalorianinie

Portal Insider Gaming donosi, że studio odpowiedzialne za gry Jedi: Upadły zakon i Jedi: Ocalały, pracuje nam pierwszoosobową grą, której bohaterem ma być mandaloriański łowca nagród. Może się jednak okazać, że nie będzie to Ten mandaloriański łowca nagród. Gra ma bowiem rozgrywać się w czasach, który Imperium wciąż jest główną siłą w galaktyce. Co prawda mogłyby być to wczesnej lata Dina Djarina, jednak nam nie wydaje się to prawdopodobne.

Gra ma stawiać na dynamiczną rozgrywkę i styl. To pierwsze ma gwarantować wykorzystywanie plecaka odrzutowego oraz, jak na Mandalorianina przystało, różnych rodzajów broni. Szybki i agresywny styl rozgrywki ma promować również system odzyskiwania życia, które następować będzie po pokonywaniu kolejnych wrogów.

Nie będziemy też mieli tutaj do czynienia z otwartym światem, rozgrywka ma być liniowa, aczkolwiek fabuła ma nas zabrać na przynajmniej kilka różnych planet.

Oczywiście nie jest znana nawet przybliżona data premiery gry, aczkolwiek znajduje się ona na wczesnych etapie rozwoju i minie zapewne co najmniej rok czy dwa, zanim zbliży się ona przynajmniej do daty premiery.

Tym niemniej, bardzo cieszy nas na informacja, bo Respawn przy okazji przygód Cala Kestisa pokazał, że zdecydowanie umie w Star Warsy.

Źródło: link.