W ostatnich dniach pojawiły się doniesienia o kolejnych dwóch aktorach, którzy dołączyli do serialu rozgrywającego się w schyłkowej fazie Wielkiej Republiki.

Manny Jacinto

Pierwsze informacje pochodzą z portalu Deadline i dotyczą Mannego Jacinto, znanego najlepiej z serialu Dobre miejsce, a ostatnio widzianego także w święcącym triumfy Top Gun: Maverick.

Jednak poza samym nazwiskiem aktora, nie dowiedzieliśmy się nic więcej i nie mamy pojęcia, w jaką rolę się on wcieli.

Charlie Barnett

Z kolei portal The Hollywood Reporter donosi, że na ostatniej prostej są rozmowy Charlim Barnettem i jego udział w projekcie Leslye Headland jest już praktycznie przesądzony. Nie będzie to zresztą ich pierwsza współpraca, bowiem reżyserka i aktor pracowali już na planie serialu Russian Doll. Charlie Barnett znany jest też między innymi z seriali Chicago Fire oraz Chicago P.D.

Podobnie jak w przypadku Mannego Jacinto, szczegóły dotyczące roli nie są znane, aczkolwiek tutaj wiemy, że nie będzie to żadna z głównych ról, a raczej drugo-, lub trzecioplanowa.

The Acolyte

Przypomnijmy, że The Acolyte to serial tworzony przez Leslye Headland (Russian Doll), który rozgrywać będzie się w schyłkowym okresie Wielkiej Republiki, a który sami twórcy określają mianem mrocznego thrillera. Zdjęcia do serialu ruszyć mają w październiku tego roku i potrwać do maja roku przyszłego. Data premiery serialu nie jest na ten moment znana, ale wiemy, że w obsadzie w zobaczymy Amandlę Stenberg, Lee Jung-Jae oraz Jodie Turner-Smith.

Więcej o serialu

A oto inne doniesienia na temat The Acolyte:

Źródło: link, link.