Wygląda na to, że worek z doniesieniami na temat obsady The Acolyte w końcu się rozwiązał! Wczoraj pisaliśmy, że w serialu pojawi się Jodie Turner-Smith, a dziś portal Deadline wrócił do nas z prawdziwą bombą!

Lee Jung-Jae w The Acolyte

Donosi on, że do obsady serialu dołączył gwiazdor fenomenalnego Squid Game, Lee Jung-Jae. Aktor, który po sukcesie południowokoreańskiej produkcji, stał się jednym z najbardziej rozchwytywanych nazwisk w Hollywood, ma wcielić się w główną rolę męską. Jednak to wszystko, co na ten moment portal o niej wiedział. Aczkolwiek mając w pamięci wcześniejsze przecieki fabularne można założyć, że moja tutaj albo o postaci Lorda Sithów, który pojawia się w pierwszym sezonie, albo też jednego z Akolitów, najlepszego przyjaciela głównej bohaterki, który ma być ponoć obcym, generowanym przy użyciu technologii CGI. Co ciekawe, to właśnie w tym ostatnim liczne teorie dopatrują się samego Plagueisa.

Ale oczywiście na odpowiedzi w tej kwestii przyjcie nam jeszcze sporo poczekać.

The Acolyte

Przypomnijmy, że The Acolyte to serial tworzony przez Leslye Headland (Russian Doll), który rozgrywać będzie się w schyłkowym okresie Wielkiej Republiki, a który sami twórcy określają mianem mrocznego thrillera. Zdjęcia do serialu ruszyć mają w październiku tego roku i potrwać do maja roku przyszłego. Data premiery serialu nie jest na ten moment znana. Wiemy już też, że w obsadzie w jednej z głównych ról zobaczymy Amandlę Stenberg.

Więcej o serialu

A oto inne doniesienia na temat The Acolyte:

Źródło: link.