W rozmowie z portalem TechRadar, gwiazda Logana zdradziła kilka ciekawych informacji na temat serialu The Acolyte.

Dafne Keen o The Acolyte

Stwierdziła ona, że serial będzie inny, niż wszystko co fani dotąd widzieli, historia będzie bowiem opowiadana z perspektywy Sithów. Jako że rozgrywać się będzie ona około 100 lat przed Mrocznym Widmem, mamy się dowiedzieć, w jaki sposób Mroczni Lordowie zinfiltrowani Zakon Jedi.

Aktorka dodała, że praca na planie jest dla niej niezwykłym przeżyciem, chwali całą ekipę i dodaje, że nie może się doczekać, by fani mogli zobaczyć serial.

The Acolyte

Przypomnijmy, że The Acolyte to serial tworzony przez Leslye Headland (Russian Doll), który rozgrywać będzie się w schyłkowym okresie Wielkiej Republiki, a który sami twórcy określają mianem mrocznego thrillera. W nim to zobaczymy spotkanie byłego Padawana (lub Padawanki) ze swoim (lub swoją) dawnym Mistrzem, gdy wspólnie będą próbowali rozwikłać zagadkę tajemniczych zbrodni. Szybko okaże się, że w sprawę zamieszane są siły znacznie mroczniejsze, niż mogło się początkowo wydawać.

W serialu zobaczymy między innymi Amandlę Stenberg (Nienawiść, którą dajesz), Lee Junga-Jae (Squid Game), Dafne Keen (Logan), czy Carrie-Anne Moss (Matrix, Jessica Jones). Data premiery serialu nie jest jeszcze znana.

Więcej o serialu

A oto inne doniesienia na temat The Acolyte:

Źródło: link.