W ostatnich dniach pojawiły się bardzo ciekawe zdjęcia z planu The Acolyte, na których widzimy, między innymi, gwiazdora Squid Games – Lee Jung-Jae.

Zdjęcia z planu The Acolyte

Poniżej zobaczyć można, że południowokoreański aktor wciela się w Mistrza Jedi.

Z kolei Dean Charles Chapman, grać będzie najprawdopodobniej jego Padawana, dostrzec można bowiem typowy dla młodych Jedi warkoczyk.

Co ciekawe, Daily Mail, za pośrednictwem którego trafiły do nas zdjęcia od SplashNews.com twierdzi, że główna bohaterka serialu, grana przez Amandlę Stenberg, jest byłą Padawanką postaci Lee Junga-Jae.

Z innych ciekawostek, zobaczyliśmy Wookieego Jedi…

… a także tajemniczą postać, w którą według Daily Mail, wciela się Dafne Keen.

Ponadto zobaczyliśmy też parę wojowniczek, które uzbrojone są w coś, co przypomina łuki (podobnie jak postać Dafne Keen) oraz jedną Zabraczkę.

Po zdjęciach widać, że w serialu będzie sporo Jedi, ale wciąż nie zobaczyliśmy nic, co wskazywałoby na znaczącą obecność Sithów, o której wspominała w jednym z wywiadów Dafne Keen. Z drugiej strony, zdjęcia pochodzić mogą z jednego zaledwie wątku, także na razie nie sposób ferować wyroki.

The Acolyte

Przypomnijmy, że The Acolyte to serial tworzony przez Leslye Headland (Russian Doll), który rozgrywać będzie się w schyłkowym okresie Wielkiej Republiki, a który sami twórcy określają mianem mrocznego thrillera. W nim to zobaczymy spotkanie byłego Padawana (lub Padawanki) ze swoim (lub swoją) dawnym Mistrzem, gdy wspólnie będą próbowali rozwikłać zagadkę tajemniczych zbrodni. Szybko okaże się, że w sprawę zamieszane są siły znacznie mroczniejsze, niż mogło się początkowo wydawać.

W serialu zobaczymy między innymi Amandlę Stenberg (Nienawiść, którą dajesz), Lee Junga-Jae (Squid Game), Dafne Keen (Logan), czy Carrie-Anne Moss (Matrix, Jessica Jones). Data premiery serialu nie jest jeszcze znana.

Więcej o serialu

A oto inne doniesienia na temat The Acolyte:

Źródło: link.