Zgodnie z przewidywaniami (i wbrew żarliwym zapewnieniom samego zainteresowanego), wiemy już, że aktorskim Thrawnem będzie Lars Mikkelsen.

Lars Mikkelsen aktorskim Thrawnem

Co prawda we wczorajszym zwiastunie nie zobaczyliśmy twarzy Thrawna, dziś podczas panelu poświęconemu Ahsoce, Lars Mikkelsen przedstawiony został jak twarz Wielkiego Admirała. Potwierdza to przecieki, które słyszeliśmy od dłuższego czasu, a kolejne zaprzeczenia samego aktora okazały się zasłoną dymną.

Przypomnijmy, że Lars Mikkelsen od początku był faworytem fanów do tej roli, a to z uwagi na fakt, że to właśnie duński aktor udzielał Thrawnowi głosu w Rebeliantach.

W materiałach pokazywanych na Star Wars Celebration Europe 2023 fani mieli także możliwość zobaczyć Larsa Mikkelsena, jako Thrawna, aczkolwiek zdjęcie, które wyciekło do sieci jest jakości co najwyżej średniej.

I jak Wam się podoba?

Lista reżyserów, nowi aktorzy i muzyka

Przy okazji poznaliśmy też reżyserów, którzy tworzyli odcinki 1. sezonu.

Byli to Dave Filoni, Steph Green, Peter Ramsey, Jennifer Getzinget, Geeta Patel oraz Rick Famuyiwa.

Dowiedzieliśmy się też, że w obsadzie znalazła się także Diana Lee Inosanto, a David Tennant powróci w roli Profesora Huyanga.

Ostatnia z nowości dotyczyła muzyki w serialu, którą skomponował Kevin Keiner.

Ahsoka

W tytułowej roli zobaczymy ponownie Rosario Dawson, a towarzyszyć będą jej Eman Esfandi (Ezra Bridger), Natasha Liu Bordizzo (Sabine), Ivannę Sakhno, Ray’a Stevensona, a także Haydena Christensena w roli Anakina Skywakera. Premiera serialu w serwisie Disney+ zaplanowana jest na sierpień tego roku.

Więcej o serialu

Jeśli szukacie więcej informacji o Ahsoce, koniecznie zajrzyjcie tutaj:

Źródło: link.