Jeśli jeszcze nie odliczacie niecierpliwie dni do premiery Ahsoki, to mogą zmienić to niezwykle interesujące doniesienia, którymi podzielił się portal MakingStarWars.net.

Aczkolwiek zanim zaczniecie czytać dalej musimy ostrzec Was przed potencjalnymi spoilerami.

Ahsoka między Ahsokami

Wygląda na to, że w serialu zobaczymy więcej niż jedną wersję byłej Padawanki Anakina. Co więcej, mamy też zobaczyć inną aktorkę, lub aktorki wcielające się w młodsze wersje bohaterki.

Nie będą one jednak pokazanie w retrospekcjach, a za pośrednictwem znanego z Rebeliantów Świata między światami, czyli swego rodzaju miejsca poza czasem i przestrzenią, z którego można zajrzeć (a także ingerować) w określone punkty historii, a także, jak się okazuje, w jej alternatywne wersje.

Mamy między innymi zobaczyć młodą Ahsokę, która nie odeszła z Zakonu i która zmierzyła się z Anakinem/Vaderem na Mustafar zamiast Obi-Wana. Owe „wizje” uzmysłowić mają bohaterce, że nie jest ona odpowiedzialna za upadek Anakina i bez względu na jej wybory, przeznaczeniem jej mistrza była przemiana w Dartha Vadera.

Dzięki temu Ahsoka ma być w stanie pogodzić się z przeszłością i odnaleźć wewnętrzny spokój.

Trzeba przyznać, że scena „podróży” Ahsoki przez Świat między światami zapowiada się rewelacyjnie. Już w Rebeliantach, koncept ten był niezwykle klimatyczny, a mam nadzieję, że w wersji aktorskiej, jeszcze tylko on zyska.

Więcej o serialu

Jeśli szukacie więcej informacji o Ahsoce, koniecznie zajrzyjcie tutaj:

Źródło: link.