W ostatnim czasie pojawiły się bardzo ciekawe informacje dotyczące tego, jak skonstruowany będzie 1. sezon serialu Ahsoka.

Struktura 1. sezonu Ahsoki

Portal MakingStarWars donosi, że 1. sezon nadchodzącego serialu składać się będzie z dwóch części. Co więcej, pomiędzy nimi ma nastąpić przeskok czasowy. Pierwsza z części miałaby się skupiać wokół wątku Nowej Republiki i najprawdopodobniej zobaczymy w niej Genevieve O’Reilly powracającą do roli Mon Mothmy. Część ta zawierać też może pewne elementy, które miały być użyte w anulowanym serialu Rangers of the New Republic.

Spekuluje się, że punktem wieńczącym część pierwszą lub rozpoczynającym część drugą, będzie epilog serialu Rebelianci, w którym to Ahsoka, niedługo po zakończeniu wojny, przybywa na Lothal, by wraz z Sabine Wren wyruszyć na poszukiwanie Ezry Bridgera.

Geeta Vasant Patel reżyserką

W tym samym czasie pojawiły się informacje, że za kamerą przynajmniej jednego z odcinków stanęła Geeta Vasant Patel, reżyserka znana przede wszystkim z hitowego serialu HBO, Ród smoka. Jest to o tyle ciekawe, że w spinoffie Gry o tron także mieliśmy do czynienia z kilkuletnim przeskokiem czasowym w trakcie seozonu.

Czy jedno z drugim jest ze sobą powiązane? Tego nie wiemy, ale z pewnością nie można tego wykluczyć.

Ahsoka

poszukiwaniach Wielkiego Admirała Thrawna przez Ahsokę Tano oraz Sabine Wren. W tytułowej roli zobaczymy ponownie Rosario Dawson, a towarzyszyć będą jej Eman Esfandi (Ezra Bridger), Natasha Liu Bordizzo (Sabine), Ivannę Sakhno, Ray’a Stevensona, a także Haydena Christensena w roli Anakina Skywakera.

Więcej o serialu

Jeśli szukacie więcej informacji o Ahsoce, koniecznie zajrzyjcie tutaj:

Źródło: link, link.