Obsada Ahsoki zaczyna się klarować. Bespin Bulletin (a zatem źródło bardzo wiarygodne) donosi, że obsadzona została kolejna znana postać.

Mary Elizabeth Winstead jako Hera Syndulla

Mowa tutaj oczywiście o postaci twi’lekańskiej pani generał i kapitan Ducha, Herze Syndulli, w którą wcielać się ma Mary Elizabeth Winstead. Nie poznaliśmy żadnych więcej szczegółów na temat występu Hery, choć naszym zdaniem, będzie to raczej występ gościnny, niż jakaś większa rola. Ciekawią nas natomiast bardzo dwie rzeczy. Po pierwsze, czy temat syna Hery i Kanana, Jacena Syndulli, nadal będzie uparcie pomijany. A po drugie, jak czujecie się z tym, że Generał Syndulla jest żoną Generała Kenobiego… Drugie pytanie jest oczywiście z przymrużeniem oka, bowiem prywatnie Mary Elizabeth Winstead jest żoną Ewana McGregora.

Ahsoka

Przypomnijmy, że serial ma zadebiutować na platformie Disney+ w 2023, a jego fabuła, najprawdopodobniej, skupiać się będzie na poszukiwaniach Wielkiego Admirała Thrawna przez Ahsokę Tano oraz Sabine Wren. W tytułowej roli zobaczymy ponownie Rosario Dawson, a towarzyszyć będą jej Eman Esfandi (Ezra Bridger), Natasha Liu Bordizzo (Sabine), Ivannę Sakhno, a także Haydena Christensena w roli Anakina Skywakera, oraz Ray’a Stevensona w roli tajemniczego złoczyńcy.

Więcej o serialu

Jeśli szukacie więcej informacji o Ahsoce, koniecznie zajrzyjcie tutaj:

Źródło: link.