Wygląda na to, że w serialu Ahsoka zobaczymy znane z Rebeliantów stworzenia, które mają bardzo silną więź z Mocą.

Ahsoka tańcząca z wilkami

Portal MakingStarWars.net, powołując się na swoje, z reguły bardzo wiarygodne źródła donosi, że w serialu zobaczymy Ahsokę dosiadającą ogromnego białego wilka. Mając w pamięci fakt, jak dużą rolę w Rebeliantach odegrały wilki lothalskie, jak silna jest ich więź z Mocą i powiązania ze Światem między światami, ale także z Kananem i Ezrą, można się domyślać, że to właśnie o ten rodzaj wilka chodzi.

Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że ogromny wilk na potrzeby serialu stworzony został w podobny sposób, jak Orbaki w Skywalker. Odrodzenie (jeśli nie pamiętacie Orbaków, wystarczy że przypomnicie sobie ułańską szarżę na Niszczycielu), czyli został za niego przebrany koń. Ma na to celu nadanie naturalności ruchom zwierzęcia, ale także dosiadającego go jeźdźca, czy w tym przypadku amazonki.

MakingStarWars.net donosi również, że Ahsoke dosiadającą wilka zobaczymy zarówno w scenach akcji, jak i ujęciach bardziej statycznych.

Ahsoka

Przypomnijmy, że serial ma zadebiutować na platformie Disney+ w 2023, a jego fabuła, najprawdopodobniej, skupiać się będzie na poszukiwaniach Wielkiego Admirała Thrawna przez Ahsokę Tano oraz Sabine Wren. W tytułowej roli zobaczymy ponownie Rosario Dawson, a towarzyszyć będą jej Eman Esfandi (Ezra Bridger), Natasha Liu Bordizzo (Sabine), Ivannę Sakhno, Ray’a Stevensona, a także Haydena Christensena w roli Anakina Skywakera.

Więcej o serialu

Jeśli szukacie więcej informacji o Ahsoce, koniecznie zajrzyjcie tutaj:

Źródło: link.