Można się domyślać, że od premiery Ahsoki dzieli na nie więcej, niż kilka miesięcy, a od jej ogłoszenia podczas Star Wars Celebration Europe 2023 zaledwie kilka dni, nic dziwi więc coraz więcej przecieków związanych z serialem. Te najnowsze pochodzą wprost z portalu MakingStarWars i dotyczą złoczyńców, których w serialu zobaczymy. Oczywiście ostrzegamy o potencjalnych spoilerach.

Bronie złoczyńców

O parze wrażliwych na moc złoczyńców, Baylonie i Shin pisaliśmy już wcześniej, teraz dowiadujemy się nieco więcej na temat broni, którymi władają. Ten pierwszy, odziany ponoć w czarną zbroję przywodzącą na myśl samurajską stylistyki, ma posługiwać się jakoby „ciężkim” mieczem świetlnym w typie szkockiego claymore’a. Porównywany jest on też z mieczem Kylo Rena. Jest to broń nastawiona na potężne, ale niezbyt szybkie uderzenia, co doskonale pasuje do tego, co słyszeliśmy o mieczu o krzyżowym ostrzu, który do swojego arsenału włączy Cal Kestis w grze Star Wars Jedi: Ocalały.

Z kolei broń Shin ma być dokładnym przeciwieństwem miecza Baylona i porównana została do czerwonego rapiera czy szpady, którą ma być ona w stanie wykonywać ogromnie szybkie ataki. Wydaje się więc, że w tandemie stanowić oni mogą bardzo groźnych przeciwników.

Ahsoka

poszukiwaniach Wielkiego Admirała Thrawna przez Ahsokę Tano oraz Sabine Wren. W tytułowej roli zobaczymy ponownie Rosario Dawson, a towarzyszyć będą jej Eman Esfandi (Ezra Bridger), Natasha Liu Bordizzo (Sabine), Mary Elizabeth Winstead (Hera Syndulla), Ivanna Sakhno, Ray Stevenson, a także Hayden Christensen w roli Anakina Skywalkera.

Więcej o serialu

Jeśli szukacie więcej informacji o Ahsoce, koniecznie zajrzyjcie tutaj:

Źródło: link.