W pierwszej połowie marca (a dokładniej 12.03) w sprzedaży pojawi się kolejny tom serii Star Wars Komiks od wydawnictwa Egmont. Znajdzie się w nim historia z głównej serii Star Wars pt. Nadzieja umiera.

STAR WARS KOMIKS. TOM 11

Po zniszczeniu pierwszej Gwiazdy Śmierci rebelianci szukali nowej tajnej bazy. Wygląda na to, że ją znaleźli. Dysponują sekretną flotą i wydaje się, że mają szansę na ostateczne zwycięstwo. Lecz bazę zlokalizował Darth Vader. Sojusz Rebeliantów nie ma szans na odwrót. Imperium kontratakuje! Tak, właśnie wtedy nastąpił pierwszy kontratak Imperium. Pierwszy i najsilniejszy. 

Na stronie Egmontu pojawiły się także szczegóły wydania:

Wydanie: 2021
Seria/cykl: STAR WARS KOMIKS
Scenarzysta: Kieron Gillen, Cullen Bunn
Ilustrator: Salvador Larroca
Tłumacz: JAcek Drewnowski
Typ oprawy: miękka
Data premiery: 12.03.2021

Oraz możliwość zakupienia komiksu w przedsprzedaży w promocyjnej cenie 13,99 zł.

Recenzje

Na naszej stronie znajdziecie opinie o wszystkich numerach, które składają się na historię Nadzieja umiera (w oryginale Hope Dies):

Star Wars Komiks

STAR WARS KOMIKS wydawnictwa Egmont to seria kanonicznych historii dla miłośników komiksu i fanów Star Wars. Co dwa miesiące gruby magazyn z najnowszymi komiksami Star Wars, wydawanymi od 2015 roku przez wydawnictwo Marvel Comics. W każdym numerze są prezentowane zamknięte opowieści komiksowe. Za doskonałe tłumaczenie komiksów z oryginału odpowiada (najczęściej) Jacek Drewnowski.

Źródło: link.